بررسی لباس کاراکترهای سریال «میخواهم زنده بمانم»

قسمت آخر سریال میخواهم زنده بمانم بالاخره پخش شد. در این مطلب به بررسی لباس کاراکترهای سریال «میخواهم زنده بمانم» پرداخته‌ایم.

هما حقی

هما حقی استایل‌های ساده و در عین حال جذابی دارد. شخصیت او نیز در عین ساده بودن، جذاب است. قوانین استایل دهه ۶۰، مانند پوشیدن مانتوهای گشاد و بلند و سر کردن روسری در استایل او رعایت شده، اما میتوان گفت در بعضی قسمت‌ها، استایل او فاصله زیادی با دهه ۶۰ دارد.

سریال میخواهم زنده بمانم

زهره افشار

برخلاف شیوا و هما، زهره افشار استایل کاملا بالغ و زنانه‌ای دارد. او در خارج از خانه چادر به سر می‌کند و می‌توان گفت که زن معتقد و البته قدرتمندی است. لباس‌های او نیز به خوبی اعتقادات و کاراکتر او را به رخ کشیده‌اند. زهره افشار معمولا رنگ‌های تیره به تن می‌کند و آرایش کمی نیز دارد.

سریال میخواهم زنده بمانم

بیشتر بخوانید : بررسی استایل آزاده صمدی

شیوا مستور

خانم دکتر سریال استایل جسورانه و بسیار جذابی دارد و همین استایل تماما نمایانگر کاراکتر شجاع و جسور اوست. حال و هوای وینتیج در استایل و لباس‌های او کاملا مشهود است. از روسری‌های قواره کوچک گرفته تا بارانی گشاد و بلند، استایل‌های مخصوص دهه ۶۰ و ۷۰ شمسی هستند.

سریال میخواهم زنده بمانم

نادر سرمد

استایل نادر سرمد به اندازه استایل‌های امیر شایگان رسمی و جا افتاده نیست، اما نادر نیز به واسطه شغلش یعنی تدریس، استایل سنگینی دارد. البته لباس‌های نادر به روزتر و متنوع‌تر از لباس‌های شایگان هستند. یقه اسکی و پیراهن‌های چهارخانه آیتم‌های اصلی کمد این کاراکتر هستند.

سریال میخواهم زنده بمانم

امیر شایگان

یقه اسکی‌ها و کت و شلوارهای گشاد و دهه ۶۰‌ای، اصلی‌ترین آیتم‌های کمد امیر شایگان هستند. این کاراکتر بخاطر موقعیت شغلی‌اش معمولا تمام دکمه‌های یقه خود را می‌بندد و کمتر پیش می‌آید که او را با یقه باز ببینیم. امیر شایگان نیز استایل بالغ و کاملا جا افتاده‌ای دارد.

سریال میخواهم زنده بمانم

شما چقدر طرفدار این سریال هستین ؟

منبع : سایت چی بپوشم

خرید مانتو

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.