چگونه در پاییز امسال چکمه‌های رزمی بپوشیم

 چکمه های رزمی سریع‌ترین راه برای این است که شما احساس کنید در تابستان هستید با وجود این که هوا سرد است.

chakme-razmi-paeezAsset 161

این یک واقعیت شناخته شده است که پوشیدن لباسی که برای آن فصل نباشد تقریباً غیرممکن است. این جایی است که چکمه‌های رزمی وارد می‌شوند.

شما ممکن است کفش کلاسیک “برای پیادروی” را به عنوان یک محصول اصلی سنتی در اواخر پاییز یا زمستان ببینید، اما در طول این سال‌ها، بسیاری از افراد مشهور ثابت کرده‌اند که این پسرهای بد در تمام طول سال قابل استفاده می‌باشند، به ویژه در بین فصول که لباس‌هایی که مخصوص یک فصل نباشند از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

اگر به دنبال کمد لباسی هستید که هم مناسب فصل تابستان و هم فصل زمستان باشد، چکمه‌های رزمی مهم هستند. در ادامه،  بهترین روش‌ها را برای مدل دادن به چکمه‌های رزمی در پاییز امسال و فراتر از آن خواهید یافت.

بیشتر بخوانید : ۲۱ بوت چلسی که عاشق آنها خواهید شد

 

ست کردن چکمه‌های رزمی با شلوار جین اسلوچی

chakme-razmi-paeezAsset 160

شلوارهای جین چسبان و چکمه‌های رزمی در اصل چیزی است که ما قصد داریم در پاییز امسال با آن زندگی کنیم. این سبک ترکیبی را با یکی از برترین‌های “It” تابستان، مانند کرست، برای انتقال یک پارچه همین استایل به پاییز طراحی کرده‌اند. در صورت وزش نسیم ملایم، یک کت بلوز چرم را به عنوان ژاکت خود بپوشید، درست مانند ایرینا شایک که در اینجا این استایل را پوشیه است.

رازهای شیک پوشی خانم ها

چکمه‌های رزمی با لباس پرپی

chakme-razmi-paeezAsset 159

چه کسی گفته است که یک روپوش زنانه نمی‌تواند با یک چکمه‌های همراه شود؟ ملکه سبک خیابانی، دوآ لیپا، با لباس یقه روشن دانشگاهی و دکتر مشکی مارتنز، ثابت می‌کند که این دو کاملاً مکمل یکدیگر هستند.

چکمه رزمی با کت ترنچ

chakme-razmi-paeezAsset 158

کورتنی کارداشیان خود را از باران شهر نیویورک با بوت‌های رزمی سیاه و سفید بزرگ محافظت کرد. این یک مدل سازگار با آب و هوا است که هم شیک و هم کاربردی است.

چکمه رزمی با شلوارک

chakme-razmi-paeezAsset 163

وقتی هوا بین پاییز و تابستان می‌باشد و شما هنوز کاملاً آماده خداحافظی با شلوارک‌های مورد علاقه خود نیستید، می‌توانید آن‌ها را با یک چکمه رزمی برای یک ست پاییزه کامل جفت کنید. ترکیب ژاکت و سوتین یکی دیگر از وسایل ضروری جنسی است – فقط از هایلی بیبر و مگان فاکس بپرسید.

چکمه رزمی با چاپ‌های تابستانی

بیشتر بخوانید :چه کفشی را با شلوار جین ست کنیم؟

 

گیر کرده‌اید که بین فصل‌ها چه بپوشید؟ می‌توانید یک جان تازه به استایل خود بدهید، با استفاده از یک اور ورن کوچک تابستانه و یک جفت بوت می‌بینید که استایل جذابی برای خود ساخته‌اید. لباس‌های پیکانیک بلاک حدید، چکمه‌های رزمی با بند تا زانو را در کنار هم قرار می‌دهد و یک لباس جذاب پاییزی ایجاد می‌کند.

12 ست کژوال، اسمارت و رسمی با شلوار چهارخانه مردانه

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *