آموزش دوخت کت زنانه

آموزش دوخت کت زنانه | به منظور آموزش دوخت انواع کت، شیک و پیک اقدام به جمع آوری آموزش های تصویری در این حوزه نموده است. شیک و پیک همواره تلاش میکند تا بتواند ویدیو های آموزشی با کیفیتی در خصوص دوخت انواع کت زنانه تولید و جمع آوری نماید.

 

آموزش دوخت کت زنانه

کت زنانه یکی از مهم ترین انتخاب های بانوان در پاییز و زمستان است. البته با توجه به درجه سرمای هوا جنس و طول این کت های زنانه تغییر می کند، به نظر شما هر خانمی چند کت زنانه باید داشته باشد؟ در ادامه به معرفی انواع مختلف کت زنانه خواهیم پرداخت.

آموزش دوخت کت زنانه ابریشمی

کت های ابریشمی زنانه مناسب برای فصل  زمستان است که می توانید به راحتی با آن خودتان را گرم نگه دارید این جنس کت ها از موادی مثل پلی استر و پشم و پارچه های دیگر ساخته شده اند این کت ها به راحتی با هر چیز دیگر جفت می شوند بهتر است که رنگ آن هم از رنگ های خنثی باشد. کت های ابریشمی در عین حال که برای فصل های سرد سال مناسب اند در هر مناسبتی می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

 

برای دیدن بیش از ۱۰۰۰ ویدیو آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته بر روی بنر زیر کلیک کنید.

آموزش خیاطی ، بهترین آموزش خیاطی ، جدیدترین آموزش خیاطی، اموزش خیاطی آموزش رایگان خیاطی خرید دوره خیاطی خرید پکیج آموزش خیاطی

آموزش دوخت کت زنانه یقه دار بزرگ

این مدل کت زنانه هم بسیار شیک است مخصوصا در قسمت یقه آن، جنس این مدل کت ها هم از پلی استر پشم و نایلون می باشد بعضی از این کت ها دارای کمربند می باشند که در این صورت از حداقل دکمه برای دوختن این کت ها استفاده شده است برای شیک تر شدن آن می توانید کمربند را به راحتی بر روی مانتو خود بپوشید.

آموزش دوخت کت زنانه جلیقه ای

این مدل کت ها بدون آستین هستند و یقه آویخته دارند برای پوشیدن بسیار راحت و شیک هستند و به طور معمول در پاییز یا اواخر زمستان تا فصل بهار توسط بانوان مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل کت ها را می توانید با یک شلوار چرم مشکی یا سفید بپوشید شلوار جین تیره رنگ هم برای این کت ها گزینه خوبی است.

آموزش دوخت کت زنانه بارانی

این کت ها برای آب و هوای سرد و روزهای بارانی کاربرد دارند و معمولا دارای کلاه و آستین های بلند هستند رنگ این مدل کت ها هیچ محدودیتی ندارد می توانید از رنگ های سفید و مشکی در مناسبت های رسمی استفاده کنید این کت ها برای باران اندک در پاییز و بهار پوشیدنی است به هنگام باران های سنگین ممکن است آب را جذب کرده و به شما احساس سرما دهد پس برای روزهایی با باران های شدید و طوفان کت های دیگری را انتخاب کنید.

آموزش دوخت کت زنانه ضخیم

این کت ها از نایلون ساخته شده اند و پوشیدن آن راحت تر است و می توانید آن را با هر چیز مناسبی جفت کنید شلوار جین پیشنهاد خوبی است. کت های ضخیم مشابه کت های نظامی هستند که می توانید زیر آن یک لایه لباس بپوشید و در هنگام تغییر آب و هوا دکمه های آن را باز کنید این کت ها در اندازه و رنگ های مختلف با کیفیت عالی در دسترس هستند.

آموزش دوخت کت زنانه خز دار

کت های خز دار مناسب برای بانوان در هر دو فصل پاییز و زمستان می باشد که در بعضی از انواع آن خزها را می توان جدا کرد این مدل کت ها دارای اندازه های بسیار خاص هستند و پیشنهاد ما این است که اگر می خواهید چند لایه لباس در زیر آن بپوشید یک سایز بزرگتر بخرید.

 
آموزش دوخت کت زنانه شنل دار

این کت ها ترکیبی از خز مصنوعی پلی استر و پشم می باشد و دارای یک کمربند است ویژگی این کت خز مصنوعی و بهم تابیدن و بافتن آن است به نظر می رسد کت های خزدار ظریف و پیچیده هستند. شما می توانید آنها را با یک کفش پاشنه دار یا چکمه بپوشید، این کت در میان ایتالیایی ها و فرانسوی ها در فصل های پاییز و زمستان کاملا محبوب است.

 آموزش دوخت کت زنانه پشمی

این کت ها مناسب برای هر مناسبتی است و جنس آن ترکیبی از ترمه و پشم خام می باشد این مدل کت بیشتر سبک اروپایی دارد و می توانید آن را با یک شلوار جین یا دامن و کفش پاشنه بلند بپوشید. کت های پشمی مناسب برای آب و هوای سرد و زمستان می باشند و در اندازه و رنگ های مختلف وجود دارد.

 

آموزش دوخت کت 0تکی-0۷| شیک و پیک
آموزش خیاطی

کت آستین لاله با برش هلال

کت آستین لاله با برش هلال این مدل کت با طراحی فانتزی مناسب برای افرادی با اندام مستطیل تا سایز

انواع کت
آموزش دوخت کت

آموزش دوخت کت مجلسی بلند

طرح یقه لباس در این مانتو تلفیقی از یقه هفت و گرد می باشد. همچین در این مانتو قد لباس

انواع کت
آموزش خیاطی

آموزش دوخت کت یقه فانتزی

برای دوخت این مدل کت بهتر است که شما از پارچه لطیفی استفاده کنید و بهتر است پارچه ی شما

انواع کت
آموزش دوخت کت

آموزش دوخت کت مجلسی پنل دار

مشخصات کت مجلسی یقه گرد است.در قسمت خط مرکزی جلو قسمت سینه برش منحنی دارد. در قسمت کمر به پایین

انواع کت
آموزش خیاطی

آموزش دوخت کت یقه شالی

آموزش دوخت کت یقه شالی این مدل کت مناسب برای ست کردن با سارافون و یا شلوارهای پارچه ای است.

انواع کت
آموزش خیاطی

آموزش دوخت دکمه کت و پالتو

آموزش دوخت دکمه کت و پالتو دوختن دکمه های پالتو دارای فوت و فن خاص خود می باید که در

انواع کت
آموزش خیاطی

آموزش دوخت کت یقه انگلیسی

آموزش دوخت کت یقه انگلیسی کت ها یکی از رسمی ترین و شناخته شده ترین لباس ها برای مجالس و

انواع کت
آموزش خیاطی

آموزش دوخت کت یقه ایستاده

آموزش دوخت کت یقه ایستاده کت یقه ایستاده که با بلند شدن قد دلخواه قابلیت تبدیل به مانتو را نیز