آموزش خیاطی

آموزش خیاطی رایگان شیک و پیک .جهت یادگیری خیاطی از مبتدی تا پیشرفته میباشد. این آموزش ها بر اساس سطح مهارت شما در خیاطی میباشد. اگر شما یک خیاط حرفه ای و یا یک خیاط مبتدی میباشید. هدف ما از جمع آوری دوره های آموزش هنرجویانی است که با در نظر گرفتن نیاز های جامعه و بازار کار .رشته خیاطی بتوانند نیازهای خیاطی از روی الگو، برش و دوخت را در تولید برطرف سازند.

آموزش خیاطی

آموزش خیاطی رایگان شیک و پیک جهت یادگیری خیاطی از مبتدی تا پیشرفته میباشد. این آموزش ها بر اساس سطح مهارت شما در خیاطی میباشد. اگر شما یک خیاط حرفه ای و یا یک خیاط مبتدی میباشید همچنین میتوانید از این دوره ها در شیک و پیک استفاده نمایید.

دوره های عالی و کاربردی آموزش رایگان خیاطی پیشرفته شیک و پیک، توسط بهترین موسسات و خیاطان ایرانی تهیه شده است. این مجموعه ها جهت استفاده شما عزیزان جمع آوری کرده است.تمامی ویدیو های آموزشی در صفحات تهیه کنندگان قابل مشاهده می باشد.

 • سرفصل های مطالب

  در بالای صفحه شاهد دوره های اموزش رایگان خیاطی مبتدی در شیک و پیک خواهید بود. دوره هایی مانند دوره اموزش دوخت تاپ ، اموزش دوخت شومیز ، آموزش دوخت پیراهن ، آموزش دوخت مانتو ، آموزش دوخت شلوار ، آموزش دوخت دامن ، آموزش دوخت جیب ، آموزش دوخت آستین ، آموزش دوخت یقه ، آموزش دوخت کت ، آموزش اصول اندازه گیری میباشد

 • اهداف ما در شیک و پیک

هدف این دوره ها ، آموزش هنرجویانی است که علاقه به رشته خیاطی بصورت واقعی دارند ،
و در آینده دوست دارند خیاطی را به عنوان یک شغل انتخاب کنند.در صورت گذراندن دوره طراحی لباس ، با خلاقیت و استقلال بیشتر و در بازار کار مشغول شوند .

 • پیش نیاز دوره آموزش خیاطی :

رشته خیاطی نیازی به پیش نیاز ندارد. هر آنچه که نیاز داشته باشد را میتوانند. از میان آموزش های ارایه شده در شیک و پیک فرا بگیرند. یعنی یادگیری در شیک و پیک از مبتدی تا پیشرفته خواهد بود.
برای فراگیری خیاطی، نیازی به داشتن مدارک دانشگاهی نیست. هر فردی با هر سطح دانشی میتواند آن را فرا بگیرد.
مهم علاقه شخص به آموزش خیاطی است. تعیین کننده موفقیت شخص می باشد . تنها پیش نیاز دوره خیاطی ، داشتن هدفی مشخص است.

 • هدف ها در آموزش خیاطی به چند دسته تقسیم می شوند .

 1. ثبت شرکت پوشاک با نامی مشخص
 2. تولید انبوه لباس
 3. برند شخصی خیاط
 4. راه اندازی مزون شخصی
 5. استفاده برای خود و خانواده
 6. آموزش به دیگران  

بنرها