استایل خانم‌ها, لباس زنانه, مد و استایل

چگونه بدون کت و شلوار خوش تیپ به نظر برسیم؟

کت و شلوار

همه دوست دارند یک مرد را در کت و شلوار ببینند. ولی آیا همه ی آقایان علاقه ی زیادی به پوشیدن کت و شلوار دارند؟ بیایید قبول کنیم که کت و شلوار یک تیپ کلاسیک است و همه شاید اینقدر کلاسیک بودن را دوست نداشته باشند و به دنبال تیپ های مدرن تر هستند. چگونه بدون کت و شلوار خوش تیپ به نظر برسیم؟ با ما همراه باشید.

ژاکت بلند یقه شالی به همراه کراوات و شلوار رنگی

جایگزین زمستانی کت و بلیزر همین ژاکت ها می باشند. حقیقت این است که شالی بودن یقه ی آن هاست که آن ها را رسمی تر کرده است. ژاکت یقه شالی خاکستری را با پیراهن سفید و کراوات قرمز و شلوار بژ ست کنید.

بلیزر و شلوار رنگی و پیراهن طرح دار

بعضی وقت ها باید به جای پوشیدن کت و شلوار آن را به صورت تکه تکه پوشید. یعنی یک بلیرز به همراه شلوار رنگی. بهترین رنگ امسال برای بلیزر طوسی است و به همراه آن یک پیراهن مدرن امروزی و پاپیون (مراسم رسمی) و یک جفت بوت چرمی بپوشید.

شلوار چارخانه و کفش کالج و یقه اسکی

این تیپ از تیپ های کلاسیک جنتلمن هایی است که از پوشیدن لباس های امروزی ترسی ندارند. چارخانه که مدل اصلی امسال است ولی باید آن را با رنگ های بلوکی در آیتم های دیگر ست کنید. به دنبال شلوار چارخانه باشید با رنگ های تیره تر مثل طوسی. سپس آن را با بافتتان ست کنید. بوت های شاه بلوطی چرمی یا مخصوص کوهنورد تیپ شما را تکمیل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *