آرایشی

شخصیت شناسی از روی مدل ناخن

در این مطلب به شخصیت شناسی از روی مدل ناخن میپردازیم. 

جدی یا شوخی قسمتی از شخصیت شما می تواند از ناخن هایتان مشخص باشد! وقتی که مانیکوریست از شما می پرسد که ناخنتان را چه شکلی سوهان بکشد، در سوالش اینکه چه شخصیتی دارید، نهفته است! مدهای مانیکور می آیند و می روند اما گاهی یکی از آن ها برای شما همیشگی می شود و جزیی از استایل شما می شود. این علاقه می تواند نشان دهنده ی بخشی از شخصیت شما باشد. با ما همراه باشید تا بدانید ناخن های شما چه چیزی از شما نشان می دهند.

۱- ناخن های مستطیلی

شما از مرکز توجه بودن نمی ترسید اما ترجیح می دهید در آرامش باشید تا اینکه سرتان را شلوغ کنید. جین ها بیشتر کمد لباس شما را تشکیل می دهند. احتمالا بیرون غذا خوردن را به غذاهای خانگی ترجیح می دهید.

۲- ناخن های گرد

استایل شما در یک کلمه خلاصه می شود: کلاسیک. زندگی رویایی شما شبیه فیلم های سیاه و سفید آدری هپبورن است. بد نیست که گاهی هم تنوعی در شکل ناخن ها و مانیکورتان ایجاد کنید. لاک های خاکستری و تیره روی ناخن های شما بسیار زیباست.

  آرایش پوست چرب و نکاتی که باید بدانید

حتما بخوانید :چگونه براساس رنگ پوستمان، لاک بزنیم؟  

۳- شخصیت شناسی از روی مدل ناخن : ناخن های بیضی

شما دلفریب هستید! همیشه به مدل مو و آرایشتان اهمیت زیادی می دهید. شما به طور طبیعی هر موقعیت اجتماعی را با وقار اداره می کنید و به خوبی از پس آن برمیایید. مثلا در یک مهمانی شخص دیگری لباس شبیه به شما پوشیده است! به سمت او می روید و به او با لبخند می گویید که “چقدر لباسی که پوشیده ایم را دوست دارم!” روی ناخن های شما لاک های ساده و کلاسیک بسیار زیبا هستند.

۴- ناخن های بادامی

شما بی پروا هستید؛ اما هیچوقت چیز جدیدی را بدون شناخت امتحان نکنید!

۵- ناخن های ذوزنقه ای

معمولا استایل خود را لب مرز نگه می دارید؛ ناخن های ذوزنقه ایِ شما بلند است اما صاف! صاف است اما مستطیلی نیست! کمی هم راحت طلبید. با اینکه ناخن های شما بلند است اما تیز نیست که به جایی گیر کند و مانند ناخن های مستطیلی هم به اطراف گیر نمی کند.

منبع : سایت چی بپوشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *