استایل خانم‌ها, لباس زنانه, مد و استایل

۱۰ استایل ساده و جذاب با تی شرت سفید

پای ثابت همه ی کمد ها به لباس های چندکاره تعلق دارد که می توان آن ها را به چند گونه ترکیب کرد و پوشید البته ویژگی چند کاره بودن امکان خطا را هم بالا می برد و باید به تن خور لباس و این که آن را با چه چیز هایی میپوشید دقت کنید. در ادامه ۱۰ استایل با تی شرت سفید را با هم بررسی میکنیم.

پیراهن جلو باز، تی شرت سفید، جین تیره

لرن کولیه (Laurent Coulier ) مدیربخش طراحی لباس مردانه برند Menlook می گوید:لایه لایه پوشیدن یک هنر است و تی شرت سفید مانند بوم نقاشی . وی همچنین می گوید تی شرت را زیر یک پیراهن جلو باز کژوال بپوشید. این ظاهر با این که کمی رسمی است اما باز بودن دکمه ها باعث راحت بودن این ظاهر می شود.

آسان بودن تنها مزیت آن نیست .همچنین کولیه می گوید پای ثابت کمد ها مانند تی شرت سفید و جین مشکی با توجه به رنگشان و این که طرح دار نیستند باعث می شود این حس را داشته باشیم که به راحتی می توانیم آن را ترکیب کنیم به علاوه این که بستن دکمه ها می تواند یک آپشن حساب شود(همچنین در بستن دکمه ها حق انتخاب وجود دارد).

 

تی شرت سفید داخل شلوار

پوشیدن لباس های کژوال شیک به ندرت نتیجه ی منفی می دهند.اجازه بدهید تی شرت سفید مانند یک خلبان کنترل شما را به دست بگیرد.کولیه می گوید یک تی شرت یقه گرد را با یک شلوار شیک و راحت بپوشید و پایین آن را داخل شلوار کنید. این استایل ممکن است مانند مد مردانه دهه ۱۹۵۰ شود ولی می توان آن را با یک کتونی کلاسیک(sneakers) و یک کت کژوال رنگ خنثی به روز کرد.

  چگونه یک استایل با دامن جذابی داشته باشیم؟

اگر شلوار راسته گشاد ندارید می توانید از شلوار دمپا گشاد هم استفاده کنید.

تی شرت سفید، جین دمپا برگردان(selvedge jeans)

کولیه می گوید یک تی شرت کمی گشاد را همراه جین دمپا برگردان بپوشید.یک شلوار کمی دمپا گشاد شما را خوش اندام می کند و باعث تعادل در بالاتنه و پایین تنه می شود.برای این که ظاهرتان بیشتر حال و هوای آمریکایی بگیرد آستین هایتان را به سمت بالا تا بزنید. این کار نه تنها به ظاهر تی شرتتان حالت شسته رفته می دهد بلکه باعث می شود بازوها کمی بزرگتر به نظر برسد.

تی شرت سفید، کت چرمی

آقای پرتر(Porter) مدیر استایلینگ برند Olie Arnold می گوید:برای لباس پوشیدن باید بین خطوط جذابیت ،تن خور و خیال (فانتزی) گام برداشت که می توان به آسانی با یک تی شرت مشکی به آن دست یافت البته تی شرت سفید کلاسیک تر خواهد بود. در لباس های دهه ۱۹۵۰ همچنین یک جنبه دیگر وجود دارد و آن پوشیدن یک تی شرت سفید یقه گرد زیر یک کت چرمی است.

برندها مانند برند Schott پیشنهاد می کنند به تن خور مناسب و جزییات متعادل دقت شود .اگر تزئینات یا اکسسوری ها کم باشند ممکن است مسطح و بد قیافه به نظر برسید و اگر زیاد باشند می توانید به هم ریخته به نظر بیایید.

تی شرت سفید، شلوار مشکی، کاپشن خلبانی

هیچ چیز بیشتر از تی شرت سفید با کاپشن خلبانی جور در نمی آید .یک کاپشن خلبانی سایز متوسط مشکی می تواند بهتر اندام شما را بنمایاند و شلوار سیاه یک تعادل شیک و کژوال به آن می افزاید. اگر به استایل مونوکروم پایبندید می توانید آن را با کفش ورزشی (trainers) یا کالج (Loafers) مشکی بپوشید و این امر باعث می شود که تی شرت سفید به نقطه عطف ظاهرتان تبدیل شود.

تی شرت سفید، کت و شلوار

فردی کمپ(Freddie Kemp )استایلیست برند Thread می گوید:یک تی شرت پنبه ای نرم و با کیفیت را همراه یک کت و شلوار تیره تر و خوش دوخت بپوشید.در این حالت بین کت و شلوار و تی شرت تضاد رنگ زیبایی به وجود می آید.

  انواع استایل آقایان

تی شرتتان باید کاملا اندازه تان باشد به طوری که هیچ بر آمدگی در ناحیه کمر نباشد،برعکس روش دوم، هرچند که باز هم آن را در داخل شلوار می بریم.نباید با این ظاهر هر کفشی پوشید مانند آل استار بلکه باید آن را با یک کفش ورزشی(trainers )شیک سفید مانند Adidas Stan Smith همراه کرد.

تی شرت سفید، پالتو

تی شرت سفید با لباس هایی با رنگ های مونوکروم جور در می آید و برای داشتن یک ظاهر رنگ روشن چیز مناسبی است.

جنا ریدل(Jenna Riddle) می گوید:پوشیدن لباس با تناژ رنگی یکسان همراه تی شرت سفید یک راه آسان است.

همچنین می توانید کت شتری و تی شرت سفیدتان را با شلوار مشکی ترکیب کنید.

تی شرت سفید، کت کژوال گشاد(chore jacket)

یکی از اجزای اساسی هر کمد لباس یک کت کژوال گشاد(chore jacket) است که برای همه ی فصل ها مناسب است و به خوبی با تی شرت سفید جور می شود.

می توانید یک کت رنگ روشن انتخاب کنید و به همراه یک شلوار یا جین تیره بپوشید تا این تضاد، تعادل زیبایی به وجود آورد.

  چگونه بر اساس شکل بدن تان لباس بپوشید ؟ ( برای آقایان )

دکمه های کت را باز بگذارید تا سفیدی تی شرت به آن زیبایی دوچندان ببخشد و تی شرت را داخل شلوارتان کنید تا یک ظاهر غیر رسمی و خیابانی داشته باشید.

تی شرت سفید، کت جین، شلوار جین رنگ متضاد با کت

این ظاهر کلاسیک برای پوشیدن بسیار آسان و راحت است اما باید به تن خور و اندازه کت جین دقت شود. اگر زیادی تنگ باشد ظاهرتان مبتذل می شود و اگر زیادی گشاد باشد باعث چاق نشان دادن می شود.

بهترین کت آن است که ۱۰۰%از پنبه باشد. کت ۱۰۰%پنبه هرکاری که با آن بکنید نه تنها چروک نمی شود بلکه دیر هم مندرس و فرسوده می شود.

سعی کنید همراه آن یک شلوار با رنگ متضاد بپوشید.( یعنی کت جین آبی را با شلوار جین مشکی ترکیب کنید و برعکس.)

تی شرت سفید، هودی، کفش ورزشی(trainers)

برای این که ظاهرتان بیشتر حس و حال خیابانی داشته باشد به هودی،شلوار ورزشی(jogger) و کفش ورزشی(trainers) نیاز دارید.برای بالاتنه و پایین تنه رنگ ها را در یک تناژ انتخاب کنید. جوراب ها را با تی شرت جور کنید تا حس هماهنگی بیشتری دهد. می توانید یک هودی با لوگویی انتخاب کنید که وفاداریتان به یک برند یا تیم ورزشی را نشان دهد.

منبع : پیشیک

  لباس مناسب کیش چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *