به پلتفرم تخصصی فروش پوشاک مبتنی بر هوش مصنوعی خوش آمدید

دیجیتال مارکتینگ
حوزه پوشاک

دیجیتال مارکتینگ حوزه پوشاک

خدمات دیجیتال مارکتینگ تیم شیک و پیک برای مزون‌ها و تولیدی های پوشاک

استایلیست بانوان در شیک و پیک

استفاده از عکس‌های واقعی برای تولید یک محتوا در تاثیرگذاری مخاطب و در نهایت جذب آن برای تبدیل شدن به مشتری وفادار بسیار نقش مهمی در محتوا دارد.

ساخت کلیپ و تیزر تبلیغاتی تحت عنوان معرفی یک مجموعه خاص و یا محصول از محبوب‌ترین روش‌های تولید محتوا برای مخاطبان است. تولید تیزرهای تبلیغاتی باید به همراه یک تیم حرفه‌ای انجام شود تا نتیجه نهایی کار مطلوب باشد.

شما میتوانید تمامی امور مربوط به مدیریت شبکه اجتماعی اعم از ایده پردازی ، استراتژی محتوا ، تولید و انتشار محتوای خود را به تیم محتوای شیک و پیک بسپارید.

تیم تولید محتوای شیک و پیک با سابقه طولانی و تولید بیش از ۳۰۰۰ محتوا در قالب عکس، متن و ویدئو در جذب مخاطبان هدف بسیار موفق عمل کرده است.

در زمینه کسب و کار های دیجیتال اساسی ترین عامل موفقیت در بازاریابی و عرضه محصول در موتور های جستجوگر تولید محتوای باکیفیت و هدفمند با قابلیت درگیری و جذب مخاطب است.

تیم شیک و پیک در زمینه تولید ویدیو های آموزشی بر اساس نیاز مخاطب در پلتفرم های مربوطه نیز فعالیت گسترده و موفقی داشته که موجب جذب مخاطبان شده است.

اولین و مهمترین ویترین هر کسب و کاری وبسایت آن است پس طراحی وبسایت اهمیت بسیاری دارد و یکی از ارکان ضروری هر وبسایتی طراحی و دیزاین بصری استاندارد است.

شما در جهت بهتر دیده شدن و قرار گرفتن در رتبه های برتر موتور های جستجو همچون گوگل میباست محتوای سایت و بخش های مهم دیگر را بر اساس الگوریتم های گوگل سئو کنید.

 شیک و پیک با هدایت مخاطب و ترافیک به صفحات سایت و صفحات اجتماعی باعث افزایش فروش برند ها و مزون های فعال و معتبر در زمینه پوشاک خواهد شد.

شیک و پیک در طی سال های فعالیت خود توانسته به بانک اطلاعات بسیاری کاربر در زمینه مد و فشن دست پیدا کند که از طریق ایمیل مارکتینگ برقرای ارتباط با آنها امکان پذیر میباشد

بسیاری از برند ها و مزون های فعال در زمینه پوشاک به واسطه مخاطبان شیک و پیک و بازخورد بالای آنها ، تبلیغات محصولات خود را به مجموعه شیک و پیک سپرده اند.

سبد خرید
برای تجربه کاربری بهتر، لطفا فیلتر شکنتان را خاموش نمایید.
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من