آموزش خیاطی

جنرالیست مد و پوشاک

[vc_row][vc_column][vc_column_text woodmart_color_scheme=”” text_larger=”” woodmart_inline=””]

در طی دو هفته گذشته  ، شیک و پیک میزبان تعداد زیادی از استایلیست های حرفه ای برای همکاری و شروع پروژه های جدید بود.

پس از ارزیابی های دقیق و بررسی شرکت کنندگان  ، هیات ژوری مانامد اقدام  به برگزیدن تعدادی از مصاحبه شوندگان  براساس میزان تخصص و توانایی هایشان کرد. افراد برگزیده در طی دوماه آموزش تخصصی در حوزه های استایلینگ ، برندینگ ، مارکتینگ ، تولید محتوا و …. به عنوان جنرالیست حوزه مد و پوشاک آماده فعالیت مطابق با نیاز های بازار می شوند.

لازم به ذکر است افراد بعد از گذراندن موفقیت آمیز این دوره و کسب امتیاز های لازم ، جذب مانامد خواهند شد.

اسامی برگزیدگان این مرحله برای حضور و شرکت در دوره جنرالیست مد و پوشاک شامل :

خانم ها هانیه لقایی ، ساناز امیری ، بهار طادی ، فرزانه برازنده ، عرفانه کریمی ،  عاطفه صابری ، دنیا موسوی ، مریم حیاتی ،عاطفه حاج علیزاده ، ملیکا شیرزادی ،زهرا مرادی نیا و سپیده میری می باشد.

و اما مانامد در حال انجام چه فعالیت هایی است ؟ و چرا در تلاش است با تربیت نیروی مستعد و توانمند در حوزه مد و پوشاک تحولی در بازار تولیدکنندگان و متقاضیان این صنعت ایجاد کند ؟

  آموزش دوخت حاشیه تزیینی

مانامد یک تیم چند تخصصی در حوزه مد و پوشاک می باشد که با به کارگیری نیرو های متخصص در زمینه های مارکتینگ ، برندینگ ، طراحی لباس و …. اقدام به فعالیت در این صنعت کرده است و با تلاش و ممارست های فراوان این تیم به عنوان یکی از استارتاپ های برتر به  پارک علم و فناوری وارد شده  است . مانامد  در تلاش است با گسترش نیرو های انسانی تربیت شده با دانش و مهارت مورد نیاز در حوزه کسب و کار در جهت ارتقا صنعت مد و پوشاک ایران گام بردارد. 

مانامد یک مجموعه با چندین بخش می باشد که هر واحد به صورت جداگانه اما موازی در حال فعالیت هستند برخی از این واحد ها شامل : 

  • شیک و پیک ( نقد و بررسی مزون ها و فروشگاه های لباس)

شیک و پیک در حال بررسی نیاز های مخاطبین در حوزه مد و پوشاک و نقد و بررسی مزون ها و فروشگاه های لباس درجامعه اماری بیش از ۱۰۰ هزار نفر می باشد و خدمات متنوعی را در سایت خود ارائه می دهد که شامل : سرویس الوخیاط (تمامی خدمات آنلاین خیاطی در یکجا ) ، استایلتو یساز ، تولید و جمع آوری محتوای آموزشی در حوزه خیاطی ، مارکتینگ ، برندینگ ، تولیدمحتوا و…… می باشد.

  • رسامد ( تولید محتوای آموزش و اثربخش در حوزه مد و پوشاک )
  آموزش دوخت کوسن کانادایی

رسامد در تلاش است با تولید محتوا های آموزشی با همکاری اساتید مجرب در این زمینه در ارتقا سطح دانش و مهارت افراد گامی مفید و موثر برداشته و هر فرد با هر شرایط و موقعیتی بتواند به راحتی به محتوا های آموزشی دسترسی پیدا کند.

  • ژین ( طراحی لباس)

این واحد با حضور طراحان و استایلیست های آگاه نسبت به نیاز های بازار و بر اساس سطح درامدی افراد اقدام به طراحی لباس های فاخر کرده و سعی در ارتقا نوع پوشش بانوی ایرانی دارد.

و …..

مانامد ستاره قطبی صنعت مد و پوشاک ایران

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *