لباس‌های مورد علاقه پرنسس دیانا برای پاییز

ترند لباس‌های پاییزی در حال حاضر به طور جدی در دستور کار سبک ما قرار دارد و ما دوست داریم که همه عکس‌هایی‌که با تاپ گرفته شده‌اند بایگانی شوند و در شبکه‌های اجتماعی آنها را به اشتراک بگذاریم. تغییر سبک خود از قلاب‌بافی به ترمه آسان‌تر از انجام آن است، مانند پیراهن‌های کلاسیک، برای ایجاد یک انتقال آرام کلیدی هستند. از سبک‌های بزرگ و اورسایز گرفته تا دکمه‌های ساده پاپلین پنبه‌ای، معمای معدودی وجود دارد که نمی‌تواند آنها را حل کند.

پرنسس دیانا، پرنسس‌ولز – زنی که سبک زندگی او در طول زندگی (و پس از آن) بسیار دقیق مورد تجزیه‌وتحلیل قرار گرفته بود – اغلب بر اصلی خطرناک تکیه می‌کرد. پیراهن تازه شسته شده در شلوارهای کمر بلند و راسته، این لباس‌های شخصی او برای سفرهای خارجی در اواخر دهه 90 بود. این سبک‌ لباس یک فرمول کامل و بدون سروصدا بود که او را از دیدارهای صلیب سرخ به جلسات ایالتی ببرد، و اطمینان حاصل کند که او یکدست و کاملاً توانا به نظر می‌رسد، بدون اینکه بیش از حد خودنمایی کند.

بیشتر بخوانیم : کمد کپسولی پاییزی خود را به این روش آماده کنید

او البته در طول دوران سلطنتی خود به پیراهن تکیه می‌کرد، اما همانطور، با گذشت زمان ظاهر خود را ساده‌تر کرد. کت‌هایی با دکمه‌های طلایی، آستین‌های اغراق‌آمیز و هر چیزی که در سبک دهه 80 شکننده بود را نمی‌پوشید، بهترین پیراهن‌های دیانا اسلنج رنجر بود – سبک‌های سفت و محکم که می‌توانید (هنوز) در رالف‌لورن، گپ‌ و باد پیدا کنید.

او از حال و هوا از پیراهن مرتب لیدی‌دی که در شلوار قرار می‌گرفت‌ و شلوار با فاق بلند و همرا‌ه کمربند می‌پوشید فاصله گرفت و به سمت ظاهری لوکس‌تر پیش رفت، پیراهن‌های سفیدرنگی که باز می‌مانند و جلیقه‌های سبک و همچنین استفاده از رنگ‌های تکراری و اشباع شده و خنثی که با سبک‌های امروزی مطابقت دارند. پیراهن‌های پرنسس دیانا مانند همه استایل‌های او دوست‌داشتنی و جاودانه است. در صورت شک داشتن به این سبک لباس پوشیدن کار خود را پیچیده نکنید.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *