چی بپوشم؟, مد و استایل

با شلوارهای مام جین چه بپوشیم

وقتی این شلوارهای مام جین از دهه ۹۰ دوباره بازگشتند و دوباره ترند شدند بسیاری از ما خوشحال شدیم. این شلوارهای جادار و با فرم طبیعی که می‌تواند پایین شلوار را تا کنید یا به همان حالت طبیعی خود رها کنید. و وقتی این شلوار را به پا دارید هنگام غذا خوردن اجازه می‌دهد راحت نفس بکشید. همه ما بعد از ۱سال با پوشیدن سوییت پنس به شلوارهای مام جین روی آورده‌ایم.

این شلوارها که نسبت به شلوارهای جین جذب، جذاب‌تر به نظر می‌رسند، می‌خواهیم بدانیم برای بهتر دیده شدن آن‌ها چه چیزی با آن‌ها بپوشیم. ما مجموعه‌ای از تاپ‌های بدون آستین یا با آستین بلند و یا کوتاه و چند نکته برای بهتر دیده شدن آن‌ها را در نظر گرفته‌ایم. پس ما را دنبال کنید.

تاپ‌های بدون آستین با شلوار مام جین:

یک ظاهر بسیار آسان و ساده می‌تواند ترکیبی از یک تاپ بدون آستین با شلوارهای مام جین و یک کفش کتانی باشد که این استایل کاملا مناسب برای تابستان می‌باشد. و در آخر می‌توانید آن را با یک بلیزر تکمیل کنید.

بیشتر بخوانید :چه کفشی را با شلوار جین ست کنیم؟

تاپ‌های آزاد با شلوار مام جین:

با این تاپ تقریبا آزاد که می‌توانید به صورت معمولی و با کفش‌های تخت یا پاشنه بلند پوشید.

  بهترین انتخاب کفش زنانه برای هر لباس

لین، پارچه مخلوط، تاپ دکمه‌دار

این تاپ از جنس کتان که با دکمه ترکیب شده است و بسیار زیبا دوخته شده است. این تاپ را می‌توانید برای داشتن یک ظاهر بی‌دغدغه و ساده همراه با شلوار مام جین خود بپوشید.

لیلاک تاپ با شلوار مام جین:

این ژاکت شیک دارای یقه بسته‌ای می‌باشد بدون این که خیلی جذب باشد و ما معمولا این تاپ‌ها را برای بین فصل تابستان و پاییز همراه با شلوار مام جین می‌پسندیم.

تاپ‌های آستین کوتاه با شلوار مام جین:

وقتی صحبت از تاپ‌های آستین کوتاه و شلوار مام جین باشد تناسب اندام شخص بسیار مهم است. سعی کنید لباس خود را در شلوار جین قرار دهید تا ظاهر ساده‌تری داشته باشید.

بلوز کلیپ با شلوار مام جین:

دوتا از ترندهای این فصل یعنی یقه مربعی و آستین‌های پفی در این لباس با هم ترکیب شده‌اند. بدنه کش‌دار این لباس باعث می‌شود اندام شما را بسیار جذاب‌تر نشان بدهد و گل‌دوزی‌های آن عنصر دیگری را به ارمغان آورده است.

پیراهن آستین کوتاه با شلوار مام جین:

این پیراهن‌های آستین کوتاه دارای ۳ رنگ می‌باشند و با طرح کلاسیک خود همراه با شلوار مام جین بسیار مناسب برای محل کار می‌باشد.

  بهترین لباس مناسب کویر چیست؟

لباس سوفیا ورگارا (سایز بزرگ) با شلوار مام جین:

با استفاده از این لباس مجلسی سوفیا ورگارا بسیار جذاب‌تر دیده شوید. این لباس که به دلیل جذب بودن مانند پوست دوم شما می‌باشد و با تمام لباس‌های شما قابل ست شدن است( با یک کت چرمی استایل خوبی می‌شود).

پیراهن آستین بلند:

تمام پیراهن‌ها آستین بلند تقریبا شبیه به هم هستند. این پیراهن‌ها همیشه یک برنده دائمی هستند. در‌باره نیم‌تنه‌ها همیشه مطمئن شوید که شلوار مام جین شما دارای فاق بلندی می‎باشد.

بیشتر بخوانید : ۴ راه آسان برای انتخاب شلوار جین بدون پوشیدن

بادی آستین بلند زنانه با شلوار مام جین:

این بادی نخ پنبه بسیار مناسب برای تن شما خواهد بود. ژاکت کش بافت ترمه نادام با ارائه پارچه‌ها لوکس به خصوص ترمه شهرت بسیار زیادی پیدا کرده است. این ژاکت پشمی کوتاه در ۵ رنگ موجود می‌باشد.


ورود به فروشگاه شیک و پیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *