استایل زمستانی آقایان

استایل زمستانی آقایان

هر فصل پوشش مخصوص به خود را دارد . پوشش مناسب برای فصل پاییز و زمستان ، برای هر مردی که به مد و استایل علاقه دارد، بسیار جذاب بوده و با انتخاب های مناسب هر فردی میتواند خوش پوش ترین و خوش استایل ترین ورژن را از خودش بسازد. در پاییز و زمستان اغلب افراد با پوشیدن لباس های پشمی،چرم،بافت و … استایل زیبایی را برای خود میسازند ولی باید دقت داشته باشید تا استایلتان را براساس فرم بدن، قد، سن و سلیقه شخصی بسازید . در این مقاله با استایل ها و ایتم های مختلفی که میتواند شمارا در فصل زمستان خوش استایل کند، آشنا میشوید.

لایه لایه بپوشید.

یکی از زیبا ترین و کاربردی ترین استایل ها در فصل زمستان لایه لایه پوشیدن است که اصول خاصی دارد . یکی از اصلی ترین این اصول، پوشیدن لباس های نازک در زیر و لباس های ضخیم تر روی آنهاست. اگر ایتم های نازک تر به بدن شما نزدیک تر باشد ، استایل چشم نوازی خواهید داشت و هر زمان که احساس گرما کردید، میتوانید یکی از لایه های رویی را بدون اینکه استایل شما ناقص شود در بیاورید.

اورکت بپوشید.

اورکت گزینه مناسب تری به جای کاپشن و سویشرت برای آقایان است مخصوصا اگر خواهان تیپ رسمی زمستانی باشید اورکت بهترین گزینه برای شما است، اورکت های مردانه مدل های شیک و رسمی دارند طوری که میتوانید آن را با یک پیراهن مردانه به همراه جلیقه و کراوات ست کنید هم چنین استایل های اسمارت کژوالی را با پوشیدن هودی در زیر اورکت به همراه کتونی میتوانید بسازید . تکمیل کننده ی اورکت در استایل های زمستانی، نیم بوت های جیر و چرم هستند که استایلی بسیار زیبا به شما خواهد داد..

کجا کژوال بپوشیم؟
خوشتیپی آقایان با اورکت زمستانی

خوشتیپی آقایان با اورکت زمستانی

کلاه زمستانی

کلاه های زمستانی را فقط با تیپ های اسپرت میتوانید استفاده کنید و برای تیپ های رسمی زیاد مناسب نیستند، برای تیپ های اسپرت هم میتوانید از کلاه های بافتنی ساده استفاده کنید تا هم استایل تان را تکمیل کنید و هم گرم بمانید. اگر هم دوست داشته باشید میتوانید کلاه و شال گردن ست استفاده کنید که بهتر است شال گردن تان بلند شد.

استایل اسپرت و زمستانی مردانه

استایل اسپرت و زمستانی مردانه

نیم بوت یا کتانی؟

نیم بوت و کتانی هر دو برای فصل زمستان مناسب اند اما مهم این است که هر کدام از آن ها را با چه استایلی ست کنید، برای آقایان جوان و اسپرت پوش کتانی مناسب است و برای آقایانی که تیپ های رسمی را میپسندند نیم بوت گزینه مناسب تری است.

ست کردن لباس زمستانی با کتانی

ست کردن لباس زمستانی با کتانی

رنگ های گرم

برای انتخاب لباس زمستانی بهتر است که سراغ رنگ های گرم بروید، رنگ های گرم مانند قهوه ای خاصیت گرما بخشی دارند و برای فصول سرد مناسب تر اند. در ست کردن رنگ لباس تان دقت کنید زیرا انتخاب رنگ لباس و هماهنگی بین آن ها یکی از اصول خوشتیپی است.

انتخاب بهترین رنگ لباس زمستانی

انتخاب بهترین رنگ لباس زمستانی

مواردی که برای ست کت تک و شلوار عالی به نظر می رسند!

نکات لباس پوشیدن اقایان در زمستان

  • داشتن دو نوع دستکش ضروری است چرمی و بافتنی
  • کاپشن کلاه دار برای اسپرت پوشان
  • اکسسوری ها را فراموش نکنید
  • پولیورها جزو ضروری ترین لباس های زمستانی
  • شلوار مخمل برای زمستان مناسب است

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *