استایل خانم‌ها, انواع استایل زنانه, مد و استایل

استایل ماسکولین Masculine و رازهای جادویی شدن با آن

استایل ماسکولین
استایل ماسکولین Masculine

ماسکولین در لغت به معنای مردانگی و مذکر است. در واقع کت و شلوار مردانه را با تناسبات اندام یک زن طراحی کردن و به تن یک خانم کردن استایل ماسکولین را بوجود میاورد. ماسکولین یک سبک مردانه جذاب برای زنان و دختران است.سبکی که امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد.اصولا افرادی که این سبک را انتخاب میکنند درای یک روحیه پر قدرت،رهبر،پر جرات و مدیر هستتند. مدیران زن و زنانی که یک مسئولت بزرگ و مهم را به عهده دارند طرفدار پر و پا قرص استایل ماسکولین هستند. ماسکولین ها یک رفتار جدی و محکم دارند و کمتر پیش میاید شوخی و صدای خنده بلند یک ماسکولین را بشنوید.

خصوصیات اخلاقی ماسکولین ها چگونه است؟

  • دارای یک روحیه پر قدرت، رهبر، پر جرات و مدیر هستند.
  • مدیران زن و زنانی که یک مسئولیت بزرگ و مهم را به عهده دارند طرفدار پر و پا قرص استایل ماسکولین هستند.
  • ماسکولین ها یک رفتار جدی و محکم دارند.
  • کمتر پیش می‌آید شوخی و صدای خنده بلند یک ماسکولین را بشنوید.
  • افراد جسور و دارای اعتماد به نفس هستند.

اینجا یک استایل مونوکروم ماسکولین می‌بینید. به وضوح داشتن قدرت، اعتماد به نفس، جسارت و… از این تصویر تاچ می‌شود. برای خرید و داشتن اطلاعات بیشتر به لینک mezone.maryam  مراجعه کنید.

  10 قانون مهم و اساسی برای انتخاب اکسسوری ها که همه باید بدانند

خصوصیات استایل ماسکولین؟

استایل ماسکولین یک سبک کاملاً مردانه است که با ایجاد تغییرات بسیار جزئی لباس ها را برای پوشیدن خانم ها آماده می‌کند. این تغییرات می‌تواند در نوع برش ها و  قد لباس باشد. استایل ماسکولین یک استایل ساده و شیک است که اگر آن را انتخاب کنید به سختی می‌توانید از آن دل بکنید. اما باید توجه داشت که این استایل کاملاً  رسمی است و در استایل های رسمی راحتی وجود ندارد. شما همیشه باید  مراقب راه رفتن و جنب و جوش خود باشید. بنابراین اگر داشتن این استایل برای شما سخت  است اما دوست دارید از کت و شلوار استفاده  کنید به سمت استایل های اسمارت کژوال بروید.

همچنین بخوانید: ۵ راز جذاب استایل سبک ماکسیمال ترند ۲۰۲۲

کت و شلوار با فرمت مردانه اما در یک استایل زنانه و دوخت زنانه . این استایل زیبا را می‌توانید از گالری رویاما تهیه کنید. royama_gallery

چگونه استایل ماسکولین داشته باشیم؟

در این استایل فقط جدیت مهم است و اگر به دنبال راحتی، رنگ و اکسسوری هستید به دنبال استایل ماسکولین نروید. لباس ها محدود به چند آیتم هستند که در ادامه مطلب آن ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

کت،شلوار و جلیقه

استایل ماسکولین را با کت،جلیقه و شلوار مردانه در تمام دنیا میشناسند. کت های کمر کرستی و برش دار که هم حس زنانگی و هم حس قدرت را به بیننده القا، میکند بسیار جذاب و کاربردی است. در این استایل شما به هیچ عنوان از کت و دامن و حتی دامن نمیتوانید استفاده کنید.

  اکسسوری های مناسب با تیپ شخصیتی خودتان را بشناسید.

  • پیراهن مردانه

پیراهن های تک رنگ مردانه و غالبا پیراهن های سفید و سیاه کلاسیک در این استایل بسیار استفاده میشود. از پیراهن های کلاسیک میتوانید در زیر جلیقه خود یا به تنهایی با یک شلوار استفاده کنید.

استایل ماسکولین4

  •  شلوارها

از اصلی ترین آیتم های ماسکولین است. در سبک ماسکولین هیچ جایی برای دامن نیست و فقط باید از شلوار استفاده کنید.یادتان نرود که  ماسکولین یک سبک مردانه است و در استایل مردانه  جایی برای دامن نیست. شلوار های مردانه و نه شلوار های دمپا گشاد زنانه را در این استایل میتوانیدد استفاده کنید. شلوار پاکتی،راسته،کلاسیک و خط اتو دار را در این استایل به وفور میتوانید ببینید.

پالتو و بارانی

در این سبک از کت،پالتو و بارانی های بلند میتوانید استفاده کنید. فرم این پالتو و بارانی باید کلاسیک،ساده و رسمی باشد.

سه نکته مهم در استایل ماسکولین :

نکته اول : با توجه به شرایط اسلامی ایران شما میتوانید از کت هایی با قد بلند تا زیر باسن استفاده کنید.

مورد دوم : از کت های اپل دار استفاده کنید.

نکته سوم :  همیشه لباس هایتان را اتو کنید.

پالت رنگی استایل ماسکولین!!!

 رنگ های این استایل محدود است و اگر میخواهید رنگی بپوشید از استایل ویبرانت میتوانید استفاده کنید. رنگ هایی مانند:سیاه،سفید،خاکستری ها،کرم و خاکی. پیشنهاد رنگ های خنثی میباشد. رنگ های پخته،سنگین و کلاسیک نیز در این استایل قابل استفاده هستند. در این استایل هیچ طرح و نقشی نداریم به جز طرح های کلاسیک و چهارخانه. معمولا از یک یا دو رنگ در ایناستایل استفاده میشود.

  خرید دامن پاییزی

اکسسوری به سبک ماسکولین!!!

 اکسسوری هایی که در این استایل استفاده میشود بسیار سنگین و رسمی هستند. زیور آلات در استایل ماسکولین جایگاه زیادی ندارد و به یک ساعت مچی،دکمه سر دست و گاها انگشتر خیلی ساده اما با ارزش خلاصه میشود.

اکسسوری به سبک ماسکولین

کیف

این مورد در استایل ماسکولین کاملا مردانه هستند و از کیف دستی زنانه در این استایل استفاده نمیشود. کیف های دسته دار مردانه و مدل کلاچ آن هم خیلی مینیمال و شیک در این استایل قابل استفاده هستند. کفش های هشترک،کلاسیک و پاشنه بلند لومبوتان را در این استایل میتوانید استفاده کنید. پاشنه کفش شما باید باریک و بلند باشد و هیچ گاه سراغ کفش های لژ دار نروید.

کیف به سبک ماسکولین

مدل مو و میکاپ در استایل ماسکولین چگونه است؟

این آیتم در این سبک باید کاملا رسمی و سنگین باشد.مدل های جمع،مرتب و حتی مردانه در این استایل خیلی استفاده میشود. همچنین برای آرایش صورت و ناخن بهترین حالت استفاده از رنگ های نود و گوشتی میباشد.

استایل ماسکولین به همراه کراوات و پارچه چهارخونه. برای خرید وارد لینک manto_emroziii  شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *