استایل خانم‌ها, خرید مانتو, لباس زنانه, مد و استایل

ایده های جذاب ست کردن با مانتو آبی

ست کردن مانتو رنگ ابی

ایده های جذاب ست کردن با مانتو آبی

 ست کردن رنگ آبی | رنگ آبی یکی از سه رنگ اصلی چرخه ی رنگ است که از ترکیب هیچ رنگی بوجود نیامده است ، هرچه تنالیته ی این رنگ به سمت سفید برود ، سردتر و آرام تر به نظر می رسد ، آبی تیره فرد را قدرتمند ،با اعتبار و قابل اعتماد  نشان می دهد و مثل  یونیفرم پلیس ها و خلبان ها  نمادی از اطمینان و امنیت را بیان می کند ، همچنین ویژگی جنسیتی کمی دارد و هم برای آفایان و هم خانم ها کاربرد دارد.

آبی با طیف وسیعی از رنگ ها ، ست می شود و این ویژگی سبب شده است که به یکی از پرکاربرد ترین رنگ در استایل روزمره تبدیل شود. شما در موقعیت های متفاوت و حتی در سن ها مختلف می توانید آن را بپوشید از دختر جوانی که مانتویی برای دانشگاه می پوشد تا خانمی که برای یک جلسه ی مهم کاری آماده می شود . فقط کافی است برای شیک پوشی چند اصل زیر را بدانید.

آبی روشن

آبی آسمانی نمایانگر معصومیت و پاکی است . برای زمانی بخواهید امید و سرزندگی خود را به نشان دهید کاملا مناسب است ،این مانتو را هم بصورت منوکروم (تک رنک ) و هم با دیگر رنگ ها ، می توانید بپوشید.( ست کردن رنگ آبی)

آبی معمولی

خالص ترین رنگ آبی که با هیچ رنگ دیگری ترکیب نشده و ویژگی های خاص خود را حفظ کرده است. نشانگر روح بزرگ و معنویات است هم چنین مفهوم سبکی و خنکی را می رساند.

آبی تیره (کاربنی ، سورمه ای )

این رنگ با مشکی ترکیب و قدرت و نفوذ زیادی به دست آورده است به همین دلیل برای مصاحبه ی و محل کار بسیار استفاده می شود.  سورمه ای ، از دیگر رنگ های طیف آبی کمتر دیده می شود و جایگزین مناسبی برای مشکی است ، هم چنین فرد را لاغر تر نشان می دهد.( ست کردن رنگ آبی )

ترکیب مانتو آبی با سفید

این ست برای فصل بهار و مهمانی ها بسیار زیبا ست و طراوت و شادی را نشان می دهد :مانتو آبی روشن + شلوار سفید + شال سفید

مانتو آبی روشن +تی شرت یا پیراهن سفید + شلوار جین + کفش سفید + کیف قهوه ای

مانتو آبی روشن +تی شرت یا پیراهن سفید + شلوار جین + کفش سفید + کیف قهوه ای

سارافون بلند آبی معمولی + پیراهن سفید+شال به صورتی یا طوسی +  کتونی سفید

مانتو آبی کاربنی + شلوار سفید + شال نقره ای یا طوسی

مانتو آبی کاربنی + شلوار سفید + شال نقره ای یا طوسی

ترکیب مانتو آبی با مشکی

این ترکیب شما را با اعتماد به نفس و جذاب نشان می دهد و برای ست کردن رنگ آبی، مناسب موقعیت های رسمی است :

ماتو آبی روشن + شلوار مشکی + شال  مشکی  + کفش مشکی

"<yoastmark

مانتو جین آبی + دامن مشکی بلند + شال مشکی + کتونی سفید

مانتو آبی کاربنی +  شلوار مشکی + شال مشکی + کفش پاشنه دار

به غیر از ست آبی با مشکی و سفید ، رنگ های بسیار زیادی وجود دارد که با جسارت خود می توانید آن ها را با هم بپوشید. برای اولین مورد ترکیب صورتی پاستلی با آبی روشن بسیار فانتزی و دخترانه را پیشنهاد می دهیم اگر آن را با دامن ست کنید زیبایی آن دوچندان می شود.

پیشنهاد دوم ما ترکیب رنگ های متضاد و مکمل است ؛ نارنجی و زرد با آبی کاربنی استایلی پویا و فعال برای شما می سازد. سرخابی و آبی یکی دیگر از ست هایی است با پوشیدن آن منحصر به فرد می شوید.( ست کردن رنگ آبی)

سرخابی و آبی

برای پوشیدن لباس آبی رنگ های هم خانواده را فراموش نکنید . سبز، تناسب زیادی با آبی دارد.

سبز، تناسب زیادی با آبی دارد

و برای آخرین مورد ، ما بنفش را پیشنهاد می دهیم ، زیرا این رنگ از ترکیب آبی و قرمز تشکیل شده است. و همخوانی زیادی با آبی دارد.( ست کردن رنگ آبی)

نویسنده عاطفه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *