استایل خانم‌ها, اکسسوری زنانه, مد و استایل

روسری قرمز

روسری قرمز

روسری قرمز با چه رنگ هایی ست می شود ؟

شادی و پویایی اولین چیزی بود که با دیدن این روسری احساس کردم ، گرمی رنگ های قرمز ، نارنجی و زرد با نقوش هندسی که برگرفته از طرح های سنتی است نگاهم را به خودش جذب کرد ، من این نقوش را فقط به رنگ های آبی و سبز دیده بودم ولی الان با مهارت هنرمندانه طراح آن ، یک روسری زیبا و جذاب خلق شده است که می توانم به سادگی آن را بپوشم.

رنگ های آن بیشتر مناسب افرادی با پوست گرم است ، در هر فصلی میتوانید آن را بپوشید و احساس امید و سرزندگی کنید  .هر نوع استایلی هم از کژوال و غیر رسمی تا فرمال و رسمی به این روسری رنگی ، می آید چی بهتر از این …؟.

آبی کاربنی

یک کت یا مانتو آبی با شلوار سفید ، سبکی رسمی پیدا می کند و اگر از شلوار جین استفاده کنید نیمه رسمی می شود و در مهمانی ها و دورهمی های دوستانه بسیار خوش پوش می شوید. کنتراست آبی سرد و قرمزگرم شما را بسیار عالی می کند . در کنار این ترکیب سفید و مشکی را فراموش نکنید.

صورتی

شاید رنگ صورتی از رنگ هایی باشد که تصور نمی کردید ممکن است به این روسری بیاید. اما بهترست بدانید که همنشینی قرمز و صورتی همیشه استایلی دخترانه و ناز می سازد  و شادابی و ظرافت جوانی را نشان می دهد.

  آیا جذاب ترین ترندهای رنگ 2021 را می شناسید؟ در بهار و تابستان امسال چه رنگی بپوشیم؟

سبز

سبز هم یکی دیگر از رنگ هایی است که  با آن ست شود ، تناژ رنگی اش فرقی نمی کند ، اگر برای تان سوال است که چرا این رنگ متضاد ، هماهنگی  ایجاد می کند ، باید بگویم که اولین دلیل آن ، این است که سبز مکمل قرمز است مثل گل های سرخ که در بین برگ ها قرار گرفته اند . علت بعدی ترکیب زرد و آبی است که که سبز را می سازد و در کنار هم متناسب دیده می شوند.

زرد و خاکستری

بهترست وقتی میخواهید طوسی بپوشید ، در کنار آن زرد هم قرار گیرد ؛ این روشی است که میتوانید دانش رنگ شناسی خود را به دیگران نشان دهید. دقت کنید که در این ست به غیر از رنگ های داخل روسری از رنگ دیگری استفاده نکنید.

نارنجی

یکی از رنگ های اصلی این روسری ، نارنجی است که می توانید برای انتخاب رنگ مانتو از آن استفاده کنید ، شلوار ، کفش و کیف قهوه ای استایل شما را تکمیل می کند.

  چطوری یک استایل مناسب با کت داشته باشیم

قرمز

ست کردن این روسری زیبا  با قرمز، استایلی تند و آتشین به وجود می آورد که شور و هیجان شما را به رخ می کشد.شلوار جین و تی شرت سفید شیک پوشی و جذابیت شما را دوچندان می کند.

دوست های خوبم اگر این روسری زیبا را داشتید با چه رنگ هایی می پوشیدید ؟ اگر شما هم پیشنهاد ست های جالبی دارید برای ما بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *