استایل بازیگران, مد و استایل

سلبریتی هایی که قوانین پوشش را شکستند

در این مطلب به بررسی استایل سلبریتی هایی که قوانین پوشش را شکستند و استایل عجیب سلبریتی ها میپردازیم . 

پوشش در مکان‌های مختلف می‌تواند متفاوت باشد و معمولا برای مراسم‌های به خصوصی مانند فرش قرمز جشنواره‌ها، قوانین نانوشته خاصی در نظر گرفته می‌شود. به عنوان مثال کت و شلوار رسمی برای آقایان و پیراهن و کفش پاشنه بلند برای بانوان، یک استایل ثابت روی فرش قرمز به حساب می‌آید، اما برخی از سلبریتی‌ها با جسارت کامل، لباس‌هایی را انتخاب می‌کنند که مطابق این قوانین نیستند. در ادامه نگاهی به سلبریتی هایی که قوانین پوشش را شکستند خواهیم انداخت.

استایل عجیب سلبریتی ها : کلوئی ژائو

تهیه‌کننده و کارگردان فیلم «سرزمین خانه به دوشان»، که در اسکار امسال توانست موفقیت‌های بسیاری کسب کند، در این مراسم بزرگ، به جای پوشیدن کفش‌های پاشنه‌دار، اسنیکرزهای سفید را ترجیح داده بود. پوشیدن کفشهای اسپرت برای مراسم اسکار، چندان باب نیست

بیلی آیلیش

بیلی آیلیش یکی از سلبریتی‌هایی است که معمولا به پوشیدن لباس‌های راحت مشهور است. اگرچه این سلبریتی در اکثر مواقع با لباس‌های عجیب و خاص دیده می‌شود، اما پوشیدن این کت و شلوار گشاد از برند شنل، برای مراسم اسکار، بسیاری را متعجب نمود.

  بیلی آیلیش چه لباس هایی می‌پوشد؟

استایل فرش قرمز کدام سلبریتی مناسب ماه تولد شماست؟

استایل عجیب سلبریتی ها : وودی هرلسون

این بازیگر مشهور آمریکایی که با بازی در سریال «کارآگاهان حقیقی» به محبوبیت بیشتری رسید، در اکران عمومی فیلم سینمایی «بازی‌های گرسنگی» با پیژامه و جوراب ظاهر شد. البته از حق نگذریم که ترکیب رنگ‌های طوسی در استایل او بسیار زیبا بودند.

جودی فاستر

در اسکار سال ۱۹۹۲ که جودی فاستر برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن برای فیلم «سکوت بره‌ها» شد، این بازیگر بر خلاف بسیاری از بانوان حاضر در مراسم، یک پیراهن شب نپوشیده بود و با کت و شلواری شیک به همراه دستکش‌های ابریشمی از برند آرمانی ظاهر شد.

استایل عجیب سلبریتی ها : جولیا رابرتز

در فستیوال کن سال ۲۰۱۶، جولیا رابرتز با پیراهن بلند مشکی رنگی، که تا روی پاهایش را می‌پوشاند ظاهر شد، اما زمانی که بازیگر روی پله‌ها راه رفت، حضار متوجه شدند که او کفش به پا نکرده است. لازم به ذکر است که در این فستیوال،حتی پوشیدن کفش بدون پاشنه هم ممنوع است.

تیموتی شالامی

تا به حال دیده‌اید که مردی روی فرش قرمز مراسم اسکار با لباس ورزشی ظاهر شود؟ تیموتی شالامی، بازیگر جسوری است که می‌تواند قانون پوشیدن کت و شلوار رسمی روی فرش قرمز را نقض کند. این بازیگر روی یکی از فرش قرمزها با لباسی ورزشی از برند پرادا ظاهر شد.

استایل عجیب سلبریتی ها : بیلی پورتر

این لباس بیلی پورتر برای مراسم اسکار سال گذشته، واکنش‌های مختلفی را با خود به همراه داشت. این بازیگر در این مراسم، لباسی ترکیبی از لباس مردانه و زناه به تن کرده بود. بالاتنه این لباس مانند لباس‌های رسمی مردانه بود و پایین آن حالتی دامن گونه داشت.

شما نظرتون درباره این سبک لباس پوشیدن چیه ؟

  چگونه در پاییز امسال چکمه‌های رزمی بپوشیم

گردآوری : سحر

منبع : سایت چی بپوشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *