شال و روسري را با چه رنگ مانتويي ست كنيم؟

قبل از اینكه رنگ شال و روسري را با مانتو ست کنید، بايد به اين موضوع توجه کنید كه ست رنگ شال و روسری با مانتو ی شما از لحاظ سبك كاملا با یکدیگر، هم‌خواني داشته باشند؛ مثلا با مانتوهاي گشاد و سنتي، روسري‌هاي كوتاه، ست نشود و …

در اين مقاله به نحوه ست کردن رنگ‌ شال و روسري با مانتو پرداخته‌ایم:

مانتوی سفيد را با چه رنگ شال و روسري ست كنيم؟

مانتوی سفيد را با چه رنگ شال و روسري ست كنيم؟رنگ سفيد، يك رنگ خنثي بوده و تقريبا با تمامي رنگ‌ها قابليت ست شدن دارد، اما توجه کنید كه مانتوی سفيد رنگ را ترجيحا با روسري و شال مشكي ست نکنید. مي‌توانید از رنگ‌هاي پاستلي استفاده کنید، چرا كه يك هارموني شيك و جذاب ايجاد خواهد شد.

  • به‌طور كلي، رنگ‌هاي پاستلي، قابليت هماهنگي بالايي با اكثر رنگ‌ها دارند.همچنين مي‌توان براي ست كردن با رنگ سفيد، از شال يا روسري‌هايي استفاده كرد كه در طرح آن‌ها سفيد نيز وجود داشته باشد.بهتر است با رنگ‌ها بازي شود؛ مثلا سفيد را با رنگ كرم يا سفيد يك‌دست، ست نكنيد.

ست مانتو سفید و نارنجی

ست مانتو سفید و نارنجی ترکیبی شاد و سرزنده و جوان پسند است. در صورت تمایل به خرید وارد لینک sarah_torabi_   شوید.

 ست رنگ شال و روسری با مانتو سبز

مكمل رنگ سبز، رنگ قرمز است؛ بنابراين مي‌توانید از شال یا روسري با اين تم رنگي استفاده کنید و بالعكس؛ . به اين طريق، با اين ست به گونه‌اي از طبيعت الگوبرداری کرده‌اید. البته که در ست کردن سبز و قرمز دقت کنید تا شبیه هندوانه نشوید. به طور مثال سبزکله غازی را با سرخابی یا صورتی ست کنید و میزان استفاده از این دو به یک اندازه نباشد.

هم چنین سبز را می‌توانید با کرم، طلایی، سفید، زرد، قرمزنارنجی، نارنجی و بنفش ست کنید.

مانتو سبز وشال کرم

ست مانتو سبز با شال کرم رنگ را ملاحظه می‌کنید. ترکیب این دو رنگ کنار هم برای عید و بهار امسال بسیار ترندی است. در صورت تمایل به خرید وارد لینک nimehcollection شوید.

ست رنگ شال و روسری با مانتو آبی

مكمل رنگ آبي، رنگ نارنجي است؛ پس مي‌توانید از اين رنگ براي ايجاد يك هارموني مناسب در استايل استفاده کنید. همچنين تركيب آبي_زرد نيز يك تضاد رنگي منحصر به‌فرد در اين ست رنگي ايجاد مي‌كند. هم چنین آبی را می‌توانید با رنگ‌هایی مثل سبز، قرمز، بنفش، سرخابی نیز ست کنید.

استایل با مانتو آبی

ترکیب آبی و تنالیته آبی در کنار هم، استایلی ملایم و مورد اعتماد را نشان می‌دهد. جهت تهیه این مانتو و دیدن محصولات مشابه کلیک کنید. hersclothingco

مانتوی طوسي را با چه رنگ شال و روسري ست كنيم؟

به طور كلي، رنگ طوسي، تركيب رنگي زيبايي با صورتي ايجاد مي‌كند؛ بنابراين اگر مانتوی شما طوسي است، مي‌توانید از شال يا روسري با رنگ صورتي استفاده کنید و بالعكس. رنگ صورتي با تركيب رنگي بنفش و سرخابي هم قابليت ست شدن دارد و هارموني زيبايي ايجاد می‌کند.

مانتو طوسی و کیف دستی

ترکیب طوسی و صورتی جزو ترکیبات ملایم و خاص است که می‌تواند علاوه بر مانتو در ترکیب رنگ لباس مجلسی و شب نیز استفاده شود. Jafari.design

مانتوی مشكي را با چه رنگ شال و روسري ست كنيم؟

مانتوي مشكي يكي از پركاربردترين‌ها براي خانم‌هاي ايراني محسوب مي‌شود؛ فقط بايد توجه داشت كه مانتوی مشكي با شال و روسري تيره و مشكي ست نشود، چرا كه تركيب جالبي ايجاد نمي‌كند. شال و روسري با رنگ‌هاي شاد و حتي جيغ مي‌تواند گزينه‌ي مناسبي براي ست شدن با مانتوی مشكي باشد.

ست مانتو مشکی

مانتو مشکی و رنگ کرم در کنار هم ستی خاص و منحصر به‌فرد را می‌دهد. برای خرید و یا دیدن مانتوهای بیشتر وارد لینک nimehcollection  شوید.

ست با تم تيره_روشن

يكي ديگر از روش‌هاي ست كردن رنگ‌ها، استفاده از طيف‌هاي مختلف از يك رنگ مي‌باشد؛ براي مثال مي‌توان مانتويي با رنگ آبي كاربني را با شال یا روسري و نیز جين آبي روشن ست كرد. حال برای اینكه يك تضاد رنگي شيك ايجاد شود، مي‌توانید از يك كيف زرد يا نارنجي نيز استفاده کنید تا با اين ست جذاب، توجه‌ها را به سوي خود جلب کنید.

مانتو قرمز نخی

این مانتو و شال هر دو در یک توناژ رنگی یعنی قرمز هستند. این مانتو را می‌توانید از برند Tane_dorost  تهیه کنید.

ست رنگ شال و روسری با مانتو چهارخونه

مانتوهای چهارخونه، معمولا جزو سبک پوشش غیر رسمی محسوب می‌شوند. به‌طور كلي دو طرح چهارخانه وجود دارد:

چهارخانه درشت: مناسب براي افرادی با جثه‌ ريز و لاغر.

چهارخانه ريز: مناسب براي افرادی با جثه درشت و چاق.

از آنجايي كه مانتوهاي چهارخانه، طرحدار هستند، بهتر است براي ست كردن، از شال و روسري بدون طرح و تك‌رنگ استفاده کنید. ترجيحا از رنگ‌هايي براي شال و روسري استفاده کنید كه الهام‌گرفته از رنگ‌هاي مانتوی شما باشند.

جنس شال و روسري را با مانتو ست كنيد.

افرادي كه به سبك مينيمال و ساده علاقه دارند و اهل زرق‌وبرق و تجملات نيستند، مي‌توانند جنس شال و روسري را با مانتویشان يكسان در نظر بگیرند؛ براي مثال از مانتو و روسري ست، از جنس نخ استفاده كنند، يا اگر برروی سرآستين مانتو كار شده باشد، مي‌توانند براي ايجاد هماهنگي بيشتر، از شال يا روسري كارشده استفاده کنند.

مانتو طرح دار گل گلی

در اینجا ترکیب یک مانتو طرحدار با شال ساده را می‌بینید. رنگ شال با یکی از رنگ‌های طرح مانتو استایل شده است. برای خرید بر روی dolcevita.mezon  بزنید.

شال ست كنيم يا روسري؟

نمي‌توان تفاوتي بين اين دو قائل شد و گفت که كداميك بهتر است. يك بانوي هنرمند بايد بداند که هريك از این دو آیتم را در كدام موقعيت  و با چه استايلي ست كند. براي ست كردن رنگ لباس، به رنگ سال و همچنين تنا‍ژ و رنگ فصل‌ها هم دقت داشته باشيد.

شال هاوایی زنانه

جهت خرید این شال وارد صفحه اینستاگرام rotanydesign.scarf  شوید.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *