استایل شناسی

مانتو نارنجی خود را چگونه ست کنیم ؟

مانتو نارنجی

 

نارنجی یکی از شاد ترین رنگ های است که می توانید با آن جذاب تر از همیشه دیده شوید. یک مانتو نارنجی شما را گرم و پر شور و سرشار از انرژی نشان می دهد. نارنجی از  ترکیب زرد و قرمز تشکیل شده و رنگی مناسب برای پاییز و هم تابستان مناسب محسوب می شود. درخشش این رنگ بسیار زیاد است به همین علت بهترست در استایل روزمره با سایر رنگ ست شود. یک ست اسپرت نارنجی نئونی برای ورزش و کوهنوردی گزینه ای ایده آل بشمار می رود. زیرا به دلیل تضاد با محیط و درخشندگی بالای آن در صورت بروز حادثه براحتی قابل شناسایی است. اگر میخواهید بانحوه ی ست کردن این رنگ فوق العاده بیشتر آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه ما باشید.

بیشتر بخوانیم: مانتو سبز را چگونه ست کنیم؟

مانتو نارنجی

نارنجی نماد چیست؟

این رنگ باگرمای خود توجه بسیاری را جلب می کندو از نظر سطح هشدار،تنها یک درجه از قرمز کمتراست. به همین دلیل در بسیاری از مناطق پرخطر یا علائم رانندگی از این رنگ استفاده می شود. نارنجی حرکت، جنب و جوش و امید را نشان می دهد. هم چنین یادآور غروب آفتاب و روزهای دشت های کویری است. این رنگ علاوه برآنکه نمایانگر تابستان است، جزئی جدا ناپذیر از حس و حالی پاییزی نیز می باشد. مرکباتی مثل نارنگی، پرتقال، گریت فروت و برگ درختان فوق العاده زیبا از جمله آن هاست.

نارنجی و سفید

نارنجی و سفید

اگر می خواهید یک استایل دخترانه و ملیح داشته باشید، پیشنهاد ما ست کردن سفید ونارنجی است. سفید نماد پاکی و معصومیت است و از شدت رنگی نارنجی می کاهد. این استایل برای مهمانی ها، عالی و مناسب است. در سایربخش استایل تان مثل روسری می توانید از کمی قرمز، صورتی، قهوه ای و آبی نیز استفاده کنید.

آبی و نارنجی

آبی و نارنجی

نارنجی و آبی دور رنگ مکمل در چرخه ی رنگ و متضاد از نظر گرمی و سردی هستند. آن ها در کنار هم تعادل و جذابیتی زیادی ایجاد می کنند. در روزهای گرم می توانید از جین های روشن و مانتو نارنجی متمایل به کرم استفاده کنید. نارنجی پررنگ یا متمایل به آجری با سورمه ای و کاربنی جلوه ای دو چندان پیدا می کند. این ست با یک جفت بوت ، در  پاییز و زمستان فوق العاده می شود.

نارنجی با خاکستری

 

نارنجی با خاکستری

خاکستری رنگی خنثی است که با هر رنگ پوست و سلیقه ای می تواند تبدیل به یک انتخاب شیک شود. نارنجی یکی از مناسب ترین رنگ هایی که با طوسی ترکیبی عالی می سازد. شما می توانید از طیف های مختلف تیره تا روشن خاکستری استفاده کنید

 

نارنجی با مشکی

نارنجی با مشکی

افراد برون گرا معمولا بیشتر از رنگ های گرم و شارپ مثل قرمز و نارنجی استفاده می کنند. آن ها با این کار نیرو و جنب و جوش خود را نشان می دهند. رنگ مشکی یکی از پرکاربردترین رنگ ها در پوشش روزمره از جمله شال یا روسری، شلوار و حتی کفش است.این رنگ نمادی از قدرت و جدیت است که با نارنجی همخوانی زیادی دارد. اگر شما مانتو نارنجی خود را بامشکی ست کنید اعتماد به نفس، جسارت و شجاعت خود را نشان می دهید. هرچه نارنجی پررنگ تر باشد این ویژگی ها شدت بیشتری می یابند.

گردآوری عاطفه

 

خرید آخر فصلتو کردی ؟

حراج محصولات شیک و پیک تا ۱۵ شهریور با ۲۰ درصد تخفیف

تخفیف ۲۰ درصدی محصولات با ارسال رایگان و ضمانت بازگشت

تخفیف ۲۰ درصدی محصولات با ارسال رایگان و ضمانت بازگشت

تخفیف ۲۰ درصدی محصولات با ارسال رایگان و ضمانت بازگشت

تخفیف ۲۰ درصدی محصولات با ارسال رایگان و ضمانت بازگشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.