استایل خانم‌ها, لباس زنانه, مد و استایل

چطوری یک استایل مناسب با کت داشته باشیم

این روزها کت‌های زنانه از اصلی ترین موارد کمد لباس خانم‌ها هستند. در این مقاله می آموزیم که چطور با استایل مناسب با کت داشته باشیم؟ شاید به خاطر تطبیق‌پذیری بالای این لباس باعث شده تا این کت‌ها، هم برای طراحان و هم برای کسانی که آن‌ها می‌پوشند جذاب باشد. وقتی به هر استایلی اضافه می‌شوند کت این توانایی را دارد تا هم الهام بخش لباس مردانه باشند (به صورت گشاد و آزاد) و یا اینکه کمر تنگ‌تری داشته باشند که امروزه بیشتر برای کت‌های زنانه به کار می‌روند.

بهترین زمان برای پوشیدن این کت‌ها فصل بهار است. روزهای زمستانی که کت‌های زمستانی به تن می‌کردید به اتمام رسیده. روزهای بهاری را بهتر است با یک روپوش سبک‌تر شروع کنیم و کت‌ها یکی از بهترین گزینه‌ها هستند. شما می‌توانید استایل‌های قدیمی را با یک کت مناسب یا با شلوار جین جلوه‌ی بیشتری بدهید. پیراهن‌های زنانه طرح دار می‌توانند برای قرار‌های عاشقانه یک استایل مناسب با کت باشند.

خنثی کردن رنگ

اگر دوست ندارید که کت شما از نظر طرح و رنگ خیلی شاخص و تند و تیز باشد، می‌توانید رنگ آن را خنثی انتخاب کنید و دیگر اجزا را از رنگ روشن انتخاب کنید.

چی بپوشم
چی بپوشم

استایل مناسب با کت : بیزنسی روزمره

یک کت با استایل آزاد و گشاد شلوار جین آبی زنانه کم‌رنگ کلید یک ترکیب مناسب برای این است که یک تیپ راحت داشته باشید اما در همین حال مناسب برای فضای کار.

  بهترین سبک زندگی خودت را داشته باش !

طبیعی با رنگ‌های خنثی

اینکه یک خانواده رنگی را بپوشید مطمئنا ضرر نکرده‌اید، خصوصا اگر رنگ‌ها رنگ‌های موجود در طبیعت باشند.

مثل یک دختر فرانسوی

اگر بخواهید مانند یک دختر فرانسوی لباس بپوشید شاید باید یک پیراهن گل گلی، یک کفش روزمره تخت زنانه لژدار و در نهایت یک کت بپوشین.

استایل مناسب با کت : کت و شلوار ست

وقتی در شک و تردید هستید که چه چیز را ‌می‌توانید با چه چیز بپوشید به سراغ ست کردن رنگ کت و شلوار بروید. مطمئن باشید در اینطور سِت‌ها اشتباهی رخ نخواهد داد.

استایل غیر رسمی و روزمره

لباس آزاد و راحت در بیشتر موارد به صورت روزمره پوشیده می‌شود. رنگ خاکستری رنگی خنثی است و به راحتی با رنگ‌های دیگر هماهنگ می‌شود. کتانی زنانه و کیف مشکی می‌توانند گزینه مناسبی باشند.

منبع : مجله اینترنتی مد و فشن دلیچی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *