استایل خانم‌ها, لباس زنانه, مد و استایل

چگونه خوشتیپ ترین باشیم؟

خوشتیپ ترین

همیشه “ترین” بودن میان یک جمع یا یک دسته افراد خاص واقعا سخت است. می توان جزو خوشتیپ ها بود ولی خوشتیپ ترین بودن کاری است که نیاز به داشتن دانش کافی و وقت لازم است. در این مقاله با این ۵ کار ساده ای که به شما معرفی می کنیم می توانید خوشتیپ ترین باشید.

۱- مطمئن شوید که لباس های شما دقیقا اندازه ی شما هستند

این یکی از ارکان اصلی خوشتیپ بودن است. لباس های بزرگ یا کوچک یا لباس های گشاد و تنگ به هیچ وجه به شما اجازه ی مانور در قسمت های دیگر را نمی دهند و عملا در مرحله ی اول شما را از خوشتیپ ترین بودن دور می کنند. پس در این قسمت خیلی دقت کنید.

۲- در انتخاب و مچ کردن رنگ ها دقت کنید

اگر در انتخاب رنگ های هیچ پس زمینه ی ذهنی ندارید کافیست کلمه ی Color Wheel را در گوگل سرچ کنید و با این چرخه ی رنگ آشنا شوید. در این چرخه بهترین انتخاب ها برای ست کردن رنگ های لباس ها آورده شده است و بهترین راهنما برای شماست.

۳- تنها یک آیتم جالب در تیپتان داشته باشید

یک آیتم خاص کلید اصلی خوشتیپ ترین بودن شماست. مثلا یک جفت کفش بنفش، یک تیشرت با طرحی خاص و یا یک کلاه خاص می تواند شما را متمایز کند. البته توجه کنید که این آیتم ها را باید در بازه های خاص زمانی و نه همیشه استفاده کنید. در انتخاب رنگ و طرح آنها هم خیلی دقت کنید. این قدم در واقع مانند یک پرتگاه است. اگر اشتباه از آن استفاده کنید شاید به “بد” تیپ ترین تبدیل شوید.

  اصول کلیدی برای شیک پوشی آقایان

۴- کفش و کمربند را ست کنید

قانون مهم مد و فشن:‌ رنگ کمربند و کفش شما باید ست باشند. در غیر اینصورت در زمره ی خوشتیپ ترین ها قرار نمی گیرید. از انتخاب رنگ های خاص هم دوری کنید، برای کفش و کمربند قهوه ای و مشکی بهترین انتخاب ها هستند.

۵- قاب تلفن همراه زیبا داشته باشید

این یکی شاید جدید باشد ولی جواب می دهد. سعی کنید یک قاب گوشی خاص و مقاوم پیدا کنید و در این زمینه دقت زیادی به خرج دهید.

منبع سایت چی بپوشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *