استایل خانم‌ها, راهنمای خرید زنانه, مد و استایل

۴ راه آسان برای انتخاب شلوار جین بدون پوشیدن

ما در این مقاله سه راه حل ساده برای اطلاع از سایز بندی شلوار برای خرید اینترنتی در اختیارتان قرار داده ایم. اگر طبق راهنمایی های ما پیش بروید، دیگر نیازی به رفتن به اتاق پرو ندارید.

۱- سایز را انتخاب کنید

برای انتخاب اندازه مناسب، شلوار زنانه جین را از دو طرف کمر نگه دارید و سعی کنید آن ها را دور گردن خود قرار دهید. اگر دو طرف به یکدیگر رسیدند شلوار اندازه شما است. این لزوما به این معنی نیست که دقیقا به یکدیگر برسند، اگر به راحتی دور گردنتان را پوشاند، سایز آن مناسب است.

۲- تعیین عرض یا پهنا

خب بیایید سعی کنیم، اندازه ی دقیق عرض کمر را پیدا کنیم. برای انجام این کار، بازوی خود را از آرنج خم کنید و مشتتان را گره کنید. دست شما باید به راحتی داخل شلواری که زیپ آن بسته است قرار گیرد. فقط یک گام دیگر برای رفتن به پیشخوان مغازه باقی مانده، پس عجله کنید.

این ترفندها برای سایز بندی شلوار برای خرید اینترنتی فقط برای کسانی که شلوار جینی با اندازه کمر استاندارد می خواهند مناسب است. البته اگر جین ها به شکلی باشند که تا کمر برسند، بازوهای شما نباید به شکل کامل در کنار کمرتان قرار بگیرند.

۳- قد شلوار را بررسی کنید

بیایید در نهایت چک کنیم که آیا شلوار جین به اندازه کافی بلند است یا نه! لبه‌های پاچه شلوار را نگه دارید و تا جایی که می توانید بازوهایتان را به سمت طرفین باز کنید. اگر وسط شوار جین درست زیر چانه شما بود، تبریک می گوییم، شما یک شلوار جین عالی را انتخاب کرده اید.

  بررسی تیپ های تابستانه و استایل ویکتوریا بکهام

یک نکته مهم: وسط شلوار باید زیر چانه تان در سطح گردن باشد.

۴- پاداش برای لباس پوشیدن سریع

چطور است چک کنید که پاهایتان به راحتی داخل جین های تنگ قرار میگیرد یا نه! اگر می‌خواهید بدانید که پوشیدن شلوار جین تنگ چقدر آسان است، کافیه دستتان را مشت کنید. استخوان های جلویی دستتان خیلی راحت باید به پارچه های شلوار برسند و لبه های شلوار را نکشند.

منبع : مجله اینترنتی مد و فشن دلیچی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *