استایل بازیگران, مد و استایل

لباس های جنیفر لوپز چه پیامی را منتقل می‌کند؟

جنیفر لوپز چه می پوشد؟

این سوالی است که به راحتی با بررسی لباس جنیفر لوپز در اینترنت می‌توان به آن پاسخ داد و از لباس جنیفر لوپز اطلاع کسب کنیم.

اما اکثر لباس هایی که سلبریتی ها می پوشند دارای داستانی عمیق از دلیل انتخاب این لباس تا دلیل تا شدن فلان قسمت از لباس توسط فلان طراح است و این چیزی نیست که با یک جستجوی ساده بتوان به آن دست یافت، در واقع اگر بخواهید صنعت مد را درک کنید و در زندگی خود نیز از آن استفاده کنید، باید کمی عمیق تر درباره این صنعت پر زرق و برق فکر کرد. در این مقاله تلاش شده با نگاهی به سبک های مختلف پوششی جنیفر لوپز، دلیل پوشیدنشان را توضیح دهیم.

چرا جنیفر لوپز گاهی سِت‎‌های منحصر به فرد را امتحان می‌کند؟

جنیفر لوپز در برانکس نیویورک متولد شد. محل تولد وی تاثیر واضحی روی سبک او گذاشته و حتی الان هم پس از ۴۹ سال او از سبک های خیابانی و آزاد، استقبال بیشتری می کند مثل چکمه هایی که یک هفته بعد از جشن تولد ۴۹ سالگی اش پوشیده بود. این عکس جنیفر لوپز به خوبی منظور را می رساند.

  بررسی کامل انواع لباس عروس و تاریخچه آن

این چکمه ها هر کدام دارای کمربند و جیب هستند با این تفاوت که خیلی پایین ترند!! و از همه عجیب تر آرمی شبیه به آرم پلیس زیر کفش خود نمایی می کند. در نهایت تمام این موارد توانسته اند یکی از زشت ترین چکمه های ممکن را بسازند. پس چرا جنیفر آن را می پوشد؟

جدا از بحث خاص و متفاوت به نظر رسیدن این چکمه ها؛ این سبک از پوشش تفاوت فاحشی با پوشش های عادی دارد و به قسمت های تاریک مد گرایش دارد؛ قسمت هایی که در حال حاضر غیر عادی و عجیب به نظر می رسد اما ممکن است در طول زمان حتی از این سبک ها هم استقبال شود که در این صورت می توان جنیفر را باعث و بانی این تغیرات دانست.

لباس‌های جنیفر لوپز همیشه منحصر به فرد و خاص نیستند

این ست جنیفر لوپز حدودا ۴۰۰۰۰$ ارزش دارد اما جنیفر لوپز همیشه لباس های چند هزار دلاری نمی پوشید، پدر او متخصص کامپیوتر و مادرش معلم بود، شرایط آن زمان او با الان تفاوت مشخصی دارد اما آن زمان ها فراموش نشده اند و در حال حاضر هم جیلو بعضی وقت ها با لباس هایی در مراسم ها حاضر می شود که قیمت قابل قبولی دارند. مانند ستی که از برند هوس اف سی بی (house of cb) پوشیده بود. این برند، لباس هایی مناسب برای مهمانی دارد که از قیمت پایه ۴۵$ شروع می شوند و محصولاتش، می توانند در سبد خرید بسیاری از علاقه مندان مد قرار گیرند.

  شلوار جین چه رنگی بخریم ؟

جنیفر لوپز چندین بار ست های این برند را پوشیده، مثلا در این عکس جنیفر در لباسی فوق العاده خاص و شیک ظاهر شده است در حالی که این ست ۱۶۵$ قیمت گذاری شده. پوشیدن این دسته از لباس ها می تواند برای شخصی مانند جنیفر لوپز بسیار حائز اهمیت باشد چراکه پوشیدن لباس های نسبتا عادی این شرایط را فراهم می کند که فقط شخص جنیفر در عکس ها خاص باشد و او در کانون خبر ها باشد نه لباس یا برندی که پوشیده. این حالت به وی اعتماد به نفس می دهد و جنفیر را به عنوان یک سلبریتی به چالش می کشد.

این بازیگر آمریکایی با لباس‎‌های چسب میانه خوبی دارد.

جنیفر لوپز به عناوین مختلفی از جمله خوانندگی، بازیگر، مجری گری و… شناخته می شود. هرگز نمی توان مطمئن بود اما با توجه به کلاس های آموزشی که در دوران بچگی گذرانده و سبک های لباسی که او انتخاب می کند، می توان به این نتیجه رسید که جیلو به رقص علاقه بیشتری دارد. پوشیدن لباس های نسبتا چسب، انتخاب اصلی جنیفر است و به او این امکان را می دهد که به راحتی بتواند برقصد.

جنیفر لوپز از لباس‌هایش برای انتقال یک پیام مشخص هم بهره می‌برد

لباس ها گاهی اوقات می توانند معرف موضوعات دیگری هم باشند. در سفر خانوادگی جنیفر لین لوپز به اسپانیا، او به همراه فرزندان دوقلواش لباس رئال مادرید را پوشیده بود و این گونه از این تیم طرفداری کرد.

جدا از تیم محبوب، ورزش یکی از اصلی ترین بخش های زندگی جیلو است. همان طور که از عکس جنیفر لوپز پیداست، او با وجود سنش، همچنان یکی از زیباترین سلبریتی ها است. جنیفر ۴۹ ساله به طرز قابل تحسینی توانسته بدنش را به بهترین حالت ممکن روی فرم نگه دارد.

  ست کردن لباس با سبز تیره

بیشتر بخوانیم :تیپ های تابستانه ویکتوریا بکام

لباس‌های ورزشی جنیفر لوپز

مدل لباس جنیفر لوپز در ۲۰۱۹

جنیفر لوپز هر چه قدر هم که ورزشکار و روی فرم باشد، در اثر زمان بدنش پیر تر و پیر تر می شود و خود جیلو هم کاملا به این مسئله آگاه است و اگر به لباس هایی که او در طول زمان پوشیده دقت کرده باشید، متوجه خواهید شد که جیلو جدیدا به لباس های پوشیده تر علاقه نشان می دهد و مدل لباس جنیفر لوپز در ۲۰۱۹ داستان ها و جزییات بیشتری دارد و افکار را تا حد ممکن به سمت لباس ها بکشاند. این عکس جنیفر لوپز به خوبی منظور را منتقل می کند.ست آبی جنیفر لوپز که یادآور دهه ۶۰ میلادی است.

منبع : سایت سارابارا

بنرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *