استایل خانم‌ها, راهنمای خرید زنانه, مد و استایل

لوکس ترین پیشنهادات خرید شومیز زنانه شیک برای هر موقعیت

خرید شومیز زنانه شیک | می دانید که تنوع شومیز در رنگ، جنس و طرح بسیار زیاد است و خرید را احتمالاً برای شما هم سخت کرده است.

Estimated reading time: ۳ دقیقه

شومیز را می‌توان برای بسیاری از موقعیت‌‌ها مانند تولد، جشن عقد کنون، مهمانی دورهمی، مهمانی خانوادگی، بیرون از منزل زیر کت و… پوشید. در ادامه این مطلب پیشنهاداتی جهت خرید شومیز زنانه شیک به تناسب هر موقعیت را به شما خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

شومیز مناسب تولد

برای رفتن به تولد آیتم‌های زیادی برای پوشیدن وجود دارد. یکی از آنها انتخاب شومیز زنانه است. معمولاً برای تولد و جشن‌های خودمانی از شومیز با رنگ و طرح متنوع استفاده می‌شود و محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد. شومیز را می‌توان با دامن کوتاه، بلند، شلوار و شلوارک ست کرد.برای مشاهده و خرید شومیز ، از فروشگاه آنلاین شیک و پیک دیدن فرمایید.

خرید شومیز زنانه شیک مناسب بیرون از منزل

منظور از بیرون منزل یعنی شومیزی که بتوان آن را با کت، وست، مانتو و سارافون ست کرد.شومیز مناسب بیرون از منزل ترجیحاً نباید کوتاه و جذب بدن باشد. جنس آن باید خنک و راحت باشد تا در فصل بهار و تابستان دچار تشدید گرما و عرق نشود. جهت خرید شومیز زنانه شیک مناسب بیرون منزل تصاویر زیر را مشاهده کنید.

  نکات شیک پوشی با دامن که تاکنون نمی دانستید ...

شومیز مناسب مهمانی خودمانی

در موقعیت که مهمانی خودمانی و دوستانه است. شومیز می‌تواند در هر رنگ و طرحی باشد و محدودیت خاصی وجود ندارد. جنس‌های کرپ، نخ، پوپلین برای شومیز گزینه‌های بسیار خوبی هستند. انواع شومیز با گلدوزی، سنگ دوزی، نقوش سنتی و… پیشنهاد می‌شود.

خرید شومیز زنانه شیک مناسب مهمانی رسمی

زمانی که مهمانی رسمی می‌شود و یا دیگر مهمان‌ها خودمانی نیستند، در انتخاب شومیز زنانه نیز باید کمی دقت شود. منظور از محیط رسمی می‌تواند محل کار، قرارهای کاری، ایونت‌ها و بله برون و… باشد. شومیزهای تور و حریر شاید برای اینجا گزینه مناسبی نباشد. جهت خرید شومیز مناسب مهمانی به سراغ شومیزهای جلو دکمه دار در رنگ‌های پخته و ترجیحاً ساده بروید.

شومیز‌مناسب عروسی

عروسی از دسته موقعیت‌هایی است که تنوع لباس در آن زیاد است. شومیز هم می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای پوشش در این موقیعت باشد.در اینجا شومیزهای کارشده، سنگ دوزی شده، مروارید دوزی، تور، دانتل و گیپور پیشنهاد می‌شود.

نویسنده : مائده

  بررسی مدل لباس بازیگران سریال فرندز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *