آرایشی

آرایش چشم لایت و شناخت متدهای حرفه ای برای زیبایی بیشتر چشم ها

آرایش چشم لایت

 

در این مطلب آموزش آرایش چشم لایت با جدیدترین متدها به همراه مدل هایی از این میکاپ چشم را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار خواهیم داد که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را ببرید.

امروزه اغلب خانم ها تمایل دارند میکاپ چشم های خود را به صورت لایت و ساده انجام دهند زیرا این مدل ها باعث می شود تا چهره طبیعی و جذاب تر به نظر برسد و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید بهتر است با توجه به فرم چشم های خود مدل میکاپ چشم ساده و بی نظیری را انتخاب نمایید تا تغییرات مثبتی در ظاهرتان ایجاد شود.

 

مدل های آرایش چشم لایت با جدیدترین متدها

چشم ها تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت ظاهری خانم ها و دختران جوان دارند از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل میکاپ چشم خود حساسیت لازم را به خرج دهید تا جذاب و زیباتر از همیشه به نظر برسید. در ادامه مدل هایی از میکاپ لایت چشم را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد پسندتان قرار بگیرند و بتوانید از بین آن ها مدل میکاپ بی نظیر و جذابی را برای خود انتخاب نمایید.

 

  آزمایش‌ لوازم آرایشی برروی جانداران و موجودات زنده (Animal Testing)

آموزش میکاپ لایت چشم زنانه و دخترانه

۱. برای آرایش چشم ها به صورت لایت بهتر است ابتدا ناحیه اطراف چشم هایتان را پاک نمایید سپس کرم دور چشم یا مرطوب کننده به اطراف چشم ها بزنید. به کمک برس مخصوص یا نوک انگشت کانسیلر را زیر چشم یا پشت پلک ها بزنید سپس یک رنگ طبیعی از سایه چشم را روی پلک چشم هایتان بزنید تا پوست پلک چشم ها بدون چروک و یکدست به نظر برسند.

 

۲. در میکاپ لایت چشم از رنگ های مات و ملایم سایه نظیر قهوه ای روشن و تیره ، خاکستری و … استفاده می شود که بهتر است سایه زدن چشم را از قسمت بیرونی چشم ها شروع نمایید و در این قسمت یک v بکشید سپس به کمک برس نیمی از سایه را تا قسمت پلک هایتان محو نمایید.

۳. اگر تمایل دارید چشم هایتان بعد بگیرد می توانید از رنگ های تیره سایه چشم استفاده نمایید که سایه تیره باید در قسمت بالایی پلک کشیده شود و در قسمت زیر ابروها نیز اغلب از سایه های براق و شفاف استفاده می گردد و در قسمت چین پلک ها نیز بهتر است از سایه چشم با رنگ مات استفاده نمایید.

 

  چگونه براساس رنگ پوستمان، لاک بزنیم؟

۴. توجه داشته باشید که هر چقدر رنگ هایی که برای کشیدن سایه چشم به کار می برید طبیعی تر باشند میکاپ چشم لایت زیبا و بدون نقص تر به نظر می رسد.

۵. برای اینکه میکاپ لایت چشم هایتان زیباتر به نظر برسد می توانید به کمک خط چشم ، خطی باریک و نازک را روی خط مژه هایتان بکشید همچنین در صورت تمایل می توانید به کمک مداد چشم سفید یا بژ داخل پلک چشم های خود را بکشید تا چشم هایتان درشت و درخشان تر به نظر برسند.

خط چشم

۶. بعد از اینکه خط چشم را روی پلک چشم هایتان کشید می توانید سایه را فید نمایید که فید کردن سایه چشم نیاز به مهارت دارد و شما می توانید به کمک براش آرایشی مخصوص سایه چشم های خود را فید نمایید و مرز بین دو یا چند رنگ سایه کشیده شده را در یکدیگر محو کنید.

۷. برای اینکه دو رنگ مختلف سایه چشم را فید نمایید باید براش را به صورت چرخشی حرکت دهید همچنین حرکت براش باید به صورت دایره های کوچک و نزدیک به یکدیگر باشد تا رنگ سایه ها با یکدیگر به خوبی ترکیب شوند.

جذابیت آرایش چشم ها

۸. برای تکمیل زیبایی و جذابیت آرایش چشم ها می توانید ابتدا مژه ها را به کمک فرمژه، فر دهید سپس ریمل بزنید همچنین می توانید از مژه مصنوعی استفاده نمایید که در این صورت میکاپ چشم هایتان مجلسی و خاص تر به نظر می رسند.

  میکاپ دخترانه در مد ۲۰۱۹

 

مدل های میکاپ چشم لایت

آرایش های غلیظ چشم امروزه از مد افتاده اند و کمتر فردی پیدا می شود که تمایل داشته باشد برای میکاپ چشم های خود از این مدل ها استفاده نماید.

میکاپ لایت چشم برای دختران جوان و خانم ها در رده سنی مختلف انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می رود و این مدل میکاپ می تواند جذابیت خاصی را به چشمان شما ببخشد.

آرایش چشم زنانه با جدیدترین متدهای میکاپ چشم روز دنیا

میکاپ لایت چشم با جدیدترین متدها

آرایش چشم ساده

آرایش ملایم چشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *