نحوه ست کردن رنگ سال 2022

نحوه ست کردن رنگ سال 2022 | هر سال نزدیک های سال میلادی که می شود ، شرکت پنتون رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب می کند امسال هم بنفش مایل به قرمز و بنفش مایل به آبی، انتخاب شده است.

به زودی در تمامی فروشگاه های پوشاک این رنگ را خواهیم دید و می دانیم که  دانستن هارمونی رنگ چقدر می تواند در شیک پوشی و درخشش استایل مان تأثیر گذار باشد. در این مقاله به طور کامل از رنگ بنفش و نحوه صحیح ست کردن آن با دیگر رنگ ها خواهیم گفت تا امسال در نوروز 1401 بهترین استایل ترندی خود را داشته باشید.

ترکیبات رنگ بنفش :

بنفش از ترکیب دو رنگ آبی و قرمز به وجود آمده است پس می توان گفت خاصیت هر دو رنگ را در خود دارد. بنفشی که قرمزی بیشتری در ترکیب خود داشته باشد به اسم ارغوانی و بنفشی که آبی بیشتری داشته باشد به اسم وایولت می شناسیم.

چه کسانی بنفش می پوشند ؟

  • کسانی که به رنگ بنفش علاقه دارند، دوست دارند که همیشه بهترین باشند.
  • به اجناس لوکس علاقه دارند و بیشتر از بقیه استفاده می کنند.
  • به اجناس لوکس علاقه دارند و بیشتر از بقیه استفاده می کنند.
  • سخت پسند و خوش سخن
لباس‌های عربی - بهترین راهنمای جامع در سال 2021

چگونه بنفش را ست کنیم ؟

استفاده از مکمل بنفش

می دانیم که مکمل بنفش رنگ زرد است، پس اولین ترکیب رنگی که می شود در موردش صحبت کرد همین دو رنگ جذاب است. نکته ای که برای رنگ مکمل وجود دارد این است که بهتر است دو رنگ بنفش و زرد در حالت خالص کنار هم نباشند چون رنگ ها در حالت خالص بسیار چشم نواز هستند و ممکن است وقتی در یک لوک کنار هم قرار بگیرند چشم مخاطب را اذیت کند.

چطور از مکمل ها استفاده کنیم؟

زرد از لحاظ درخشندگی و وسعت سه برابر بیشتر از بنفش به چشم می‌خورد پس برای ست کردن این دو رنگ کنارهم بهتر است میزان استفاده از بنفش بیشتر از زرد باشد تا در زیباترین حالت ممکن هر دو دیده شوند. نکته بعدی می توان یکی از رنگ ها را خالص و دیگری را از تنالیته رنگی اش برداشت و استایل کرد. به طور مثال رنگ زرد خالص را با بادمجونی که ترکیب بنفش و مشکی است، استایل کنیم.

درسته که اینجا یک استایل مونوکروم داریم اما همان چند گل کوچک آفتاب گردان و ساعت زرد رنگ این استایل را خاص‌تر کرده است. می‌توان به‌ جای گل زرد از یک گوشواره زرد یا انگشتر با سنگ زرد نیز استفاده کرد. این ست جذاب را از مزون  yalit.collection   می توانید تهیه کنید.

شخصیت شناسی بر اساس نحوه لباس پوشیدن

2.مونوکروم بنفش

یکی از استایل هایی است که اگر به درستی انجام شود جزو شیک ترین استایل ها خواهد بود. این آیتم به معنی تک رنگ است، به دو حالت می توان استایل مونوکروم زد.

  1. تمام لوک از یک رنگ استفاده شده باشد .
  2. طیف یا تنالیته های یک رنگ در یک لوک استفاده شود.

نکته

 گاهی هم می توان از یک جز کوچک در استایل مثل تاپ به رنگ خنثی ( مثل سفید ، مشکی یا خاکستری ) استفاده کرد و همچنان مونوکروم بود.

این ست کت و دامن مونوکروم با رنگ سال 2022 را از مزون  mezon_limak میتوانید تهیه کنید.

مانتو مزونی مونوکروم یاسی رنگ با طراحی بسیار جذاب را می توانید از پیج   amsu_design تهیه کنید.

3.ست بنفش و سفید

سفید جزو رنگ هایی است که وقتی در کنار هر رنگی قرار گیرد، باعث می شود جلوه و جذابیت آن رنگ چند برابر شود.

یک ست فوق العاده رماتینک با جذابیت های خانومانه از مزون narmilashop

پیراهن شیک و ساده با قابلیت استفاده در چند موقعیت از پیج elImo_design  می توانید تهیه کنید.

4.ست بنفش و قرمز

همون طور که گفتیم بنفش از ترکیب رنگ آبی و قرمز ایجاد شده است. حالا اگر قرمز در کنار رنگ سال 2022 قرار گیرد قرمزی بنفش نیز بیشتر نمایان می شود و گرما، شور و هیجان رنگ قرمز دو چندان خواهد شد .

یک مانتو کتی سنتی با ترکیب چند رنگ کنار هم از مزون _sin_design_

چگونه با پیراهن مردانه چهارخانه جذاب‌ترین استایل را داشته باشیم؟

5.ترکیب بنفش و سبز

این دو رنگ نیز از رنگ های ثانویه چرخه رنگ هستند. سبز با خود آرامش و سلامتی دارد و آرامش رنگ سبز در کنار لوکس بودن رنگ بنفش، یک ترکیب فوق العاده را به همراه دارد.

مانتو سوزن دوزی کار شده از مزون _sin_design_ را تهیه کنید.

6.ترکیب وایولت و ارغوانی

ترکیب دو بنفش که یکی گرم‌تر و دیگری سرد‌تر است، در کنار هم تضاد بسیار زیبایی خواهد داشت.

یک ترکیب رنگ فوق العاده زیبا  و مد روز از مزون marjan.khanjari

در این ترکیب رنگ به طور کاملاً واضح حضور سردی و گرمی را کنار هم حس می کنید. اگر شما هم عاشق چنین مانتویی شدید از مزون marjan.khanjariدیدن کنید.

7.ترکیب بنفش و مشکی

مشکی از دسته رنگ های کلاسیک و قدرتمند است و می دانیم که بنفش از دسته رنگ های لوکس است. حال ترکیب این دو رنگ کنار هم ترکیبی از یک خانم قدرتمند و لوکس را خواهد داد. هم چنین این ترکیب می تواند کم ریسک تر از بقیه ترکیب ها باشد و کاربرد بیشتری داشته باشد.

ترکیب زیبا در کنار طراحی خاص از پیج narmilashop  می توانید تهیه کنید.

نویسنده : مائده

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *