استایل خانم‌ها, اکسسوری زنانه, مد و استایل

چگونه روسری صورتی را ست کنیم ؟

روسری

چگونه روسری صورتی را ست کنیم ؟

ست کردن روسری صورتی  | این روسری زیبا زمینه ای به رنگ صورتی پاستلی دارد که شاخ و برگ های مشکی بر روی آن خودنمایی می کنند . جذابیت آن به دلیل تضاد بین ظرافت و قدرت بین این دو رنگ است یک رنگ روشن در کنار یک رنگ تیره  مارا به یاد  درخشش نور ماه کامل در تاریکی شب یک جنگل می اندازد و حس و حالی از طبیعت را به ما القا می کند.

رنگ صورتی آن مفهومی از جوانی ، لطافت ، زنانگی  و  پاکی را می رساند و  وقتی رنگ مشکی در در کنار آن قرار گیرد این پیام را می رساند که من شاداب و مطمئن هستم، دوست داشتنی و با اعتماد به نفس خواهم بود و  زیبا و قوی می شوم  ! دوستان من شما هم می توانید صدای رسای این روسری بشنوید؟ !

ست کردن روسری صورتی

اولین رنگی که قادر هستید با این روسری ناز  بپوشید طیف رنگ صورتی است ، حتی بنفش و سرخابی  نیز با آن ست می شود   ولی سعی کنید سراغ  مانتو هایی با رنگ های خیلی تیره  نروید تا استایل تان بی جان و خاموش نشود اما  می توانید از شلوار و اکسسوری سیاه استفاده کنید

  مراقبت از لباس های سفید در تابستان

طوسی

یک کت یا پالتو طوسی  با یک لباس بافت صورتی یک ست جذاب می سازد  و اضافه کردن اکسسوری های طلایی جلوه ای درخشان به استایل تان می بخشد.

 زرد

در چرخه ی رنگ ، زرد پر انرژی ترین است ولی وقتی با سفید ترکیب شود شدت آن کاهش پیدا می کند و ملایم و شیرین می شود  و با این روسری زیبا  ترکیبی دوست داشتنی به وجود می آورد .بهترست سایر آیتم های استایل تان را سفید یا مشکی انتخاب کنید.

آبی آسمانی

توازن رنگی آبی آسمانی و صورتی باعث شده است این دو رنگ در کنار هم هماهنگی و تناسب پیدا کنند و یک استایل نیمه رسمی آرام و شاد برای مهمانی یا  رفت و آمد های اجتماعی بسازد.

  نقد و بررسی و معرفی انواع سوتین

دوستان  شیک پوش من ، شما این روسری زیبا را با چه رنگ هایی ست میکنید ؟ نظرتون رو برامون بنویسید . منتظر ایده های شما هستیم.

نویسنده خانم عاطفه حاج علی زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *