استایل خانم‌ها, اکسسوری زنانه, مد و استایل

۹ اکسسوری واجب برای استایل خانم ها

اکسسوری واجب زنانه | اکسسوری در اصطلاح لوازم جانبی است که در استایل کردن در درجه دوم اهمیت قرار دارد و استایل شما را تکمیل می‌کند. 

مدت زمان تخمینی مطالعه: ۱۱ دقیقه

قصد داریم در این مقاله در مورد مهم‌ترین اکسسوری های مورد نیاز خانم ها صحبت کنیم پس همراه ما باشید.اکسسوری‌ها دو دسته هستند یا پوشیدنی مثل کلاه و زیورآلات و… یا حمل کردنی مثل کیف و چتر و …

کیف دوشی بزرگ

اولین اکسسوری مهم در زندگی هر خانومی کیف های دوشی بزرگ است. مثلاً تصور کنید به دانشگاه یا خرید می‌خواهید بروید پس داشتن چند کیسه پلاستیکی موجب آزارتان می‌شود. به جای آن می‌توانید از کیف‌های بزرگ رو دوشی استفاده کنید که جنس آن خوب باشد تا وزن زیادی را بتواند تحمل کند. اگر دو بند داشته باشد خیلی بهتر است.

همچنین اکسسوری های واجب خانم ها در رنگ‌های خنثی و ساده انتخاب کنید که در صورت لزوم هر لباسی که خواستید به راحتی با آن ست کنید و اندازه آن طوری باشد که بطری، کتاب، پوشه و چیز های ضروری در آن جا شود.

اکسسوری واجب زنانه : کیف پول

اکسسوری واجب زنانه مهم بعدی کیف مدارک و پول است. به خصوص اگر فردی فراموشکار هستید که مدام وسایل خود را جا می‌گذارید یا گم می‌کنید، با این کیف امنیت پول و کارت خود را  تامین کردید.

از طرفی مدتی می‌شود که جاکارتی های جداگانه درست شده که به اندازه ۱۰ کارت در آن جا می‌شود. پس بسیار این دو انتخاب به جایی برای هر فردی می‌تواند باشد و به اوضاع کیف اصلی شما نظم زیادی می‌دهد.

کیف دوشی متوسط

سومین اکسسوری، کیف دوشی متوسط است. خیلی وقت‌ها به بیرون از خانه می‌رویم مثل کافی شاپ، گردش و جاهای مختلف که کاری انجام ‌دهیم که از فرم روزمره و ضروری خارج می‌شود و نمی‌خواهیم چیزی استفاده کنیم که دست و پا گیر شود. پس کیف های متوسط که بند بلند رودوشی داشته باشند انتخاب بسیار مناسبی برای هر فرد هستند.

این کیف را یک طرفی، کراس بادی و هر مدلی که بخواهید می‌توانید بیندازید و چیزهای ضروری داخل آن قرار دهید. این کیف ها با هر استایلی زیبا هستند و دستان شما در هنگام استفاده آزاد می باشد.

چی بپوشم
چی بپوشم

اکسسوری واجب زنانه : شال

اکسسوری واجب زنانه چهارم شال، به خصوص شال‌های پشمی و ضخیم است. این شال‌ها چند منظوره هستند و مناسب با شرایط کاربردشان تغییر پیدا می‌کند. مثلاً گاهی به خاطر ایجاد گرما روی دوش، گاهی روی پا و گاهی روی سر می توانید بیندازید و استفاده کنید و در واقع فرم شنل به خود می‌گیرند.

کمربند کلاسیک چرم

اکسسوری بعدی کمربند چرمی کلاسیک است. البته اینکه چه اندازه باشد کاملاً به اندام شما بستگی دارد اما داشتن یک کمربند کلاسیک در هر شرایطی به کارتان می‌آید. مثل مانتو و پیراهن خود را یک بار با کمربند و یک بار بدون کمربند می‌توانید بپوشید و بدین ترتیب شما به وسیله کمربند دو استایل برای خود به وجود آورده‌اید.

همچنین بهتر است در انتخاب اکسسوری واجب زنانه سراغ طرح های شلوغ هم نروید و از مدل های ساده و مشکی که فرم کلاسیک دارند استفاده کنید.

 یکی از اکسسوری واجب ز از هر زیورآلاتی، گوشواره است. گوشواره شکل‌های مختلفی از مروارید تا اسیل و سنگی می‌باشد و انتخابشان به خود شما بستگی دارد. اما استفاده از آن شما را بسیار زیبا می‌کند اما چه بهتره که یک مدل بیسیک از گوشواره را داشته باشید تا همیشه از آن بتوانید در مواقع مختلف استفاده کنید.

اما اگر بخواهید می‌توانید بعد از آن هر مدل دیگری مثل آویز و… که خواستید بخرید.

عینک آفتابی

عینک های دودی که قاب های کلاسیک و عادی داشته باشند نیاز هر انسانی است. شما می توانید در کنار آن، انواع مدل های عینک را داشته باشد و استفاده کنید اما داشتن عینک‌های کلاسیک با هر استایلی مناسب شما هستند و از هزینه‌های زیاد جلوگیری می‌کند.

هرچند با توجه به فرم صورت خود در نهایت می توانید یک عینک مناسب دیگر را انتخاب کنید.

نیم بوت چرم

یکی دیگر از اکسسوری های واجب زنانه، نیم بوت چرمی که فرم کلاسیک داشته باشد از ملزومات است. میزان پاشنه آن کاملا به خودتان بستگی دارد اما بهتر است هر خانوم یک نیم بوت کلاسیک و تخت داشته باشد. واجب بودن آن کاملا مثل کتانی است.

شما در هر شرایطی ممکن است به آن احتیاج پیدا کنید پس چه بهتر یک مدلی بخرید که با همه استایل شما مانند عینک زیبا شود و از هزینه زیاد بکاهد.

اکسسوری واجب خانم ها : ساعت

آیتم مهم بعدی در اکسسوری واجب خانم ها ساعت است. ساعت کاملا ثابت است و هیچگاه از مد نمی‌افتد. ساعت ها انواع مختلف دارند اما بند چرمی یا استیل به انتخاب و عادت خودتان می‌توانید بخرید که هر جایی از محل کار تا دانشگاه و جاهای دیگر بتوانیم با آن استایل کنید.

 

از طرفی ساعت هوشمند هم بسیار مناسب است و می‌توانید راحت بندهای آن را متنوع تغییر دهید و تنوع ایجاد کنید در استایل خود؛ یعنی متناسب با موقعیتی که می روید به راحتی رنگ ساعت خود را با استایل خود تغییر دهید.

گفتن این موارد دلیل بر این نیست که اکسسوری های دیگر مثل کفش پاشنه بلند، گردنبند، دستبند و لوازم آرایشی و کش مو و دیگر اکسسوری‌ها مهم نیستند اما موارد گفته شده مهم ترین اکسسوری های خانم ها است.

دنیا به سمت مد پایدار می‌رود و ترجیح افراد این است که با توجه به قیمت بالای اکسسوری‌ها و آسیبی که به هر حال به چرخه طبیعت و محیط زیست وارد می‌کند، استفاده از آن را کاهش بدهند تا میزان آسیب رساندن به طبیعت به حداقل برسد؛ بر خلاف جهت برندهایی همچون زارا و اچ اند ام که تمام تلاش خود را برای آسیب رساندن به طبیعت و منابع طبیعی می‌کنند.

  اکسسوری مناسب خانم های تپل چیست؟

پس شما به عنوان یک شهروند در این جهان و کره خاکی موظف به حفاظت از طبیعت خود هستید و باید از مصرف گرایی دوری کنید و از آیت‌های با کیفیت در تعداد کم و ضروری استفاده کنید که سال‌ها نیاز به تغییر نداشته باشند.

شما از کدام یک از این اکسسوری‌ها استفاده بیشتری دارید؟ چه مواردی از اکسسوری های واجب زنانه ‌استفاده می‌کنید؟ در جهت حفاظت از محیط زیست چه کارهایی کردید؟ فردی مصرف گرا هستید یا معتقد به مد پایدار؟ لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید. امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

نویسنده: سپیده

اکسسوری ‌های واجب و مهم بهتر است چه رنگی باشند؟

خنثی و ساده.

هدف مد پایدار چیست؟

کاهش خرید و مصرف گرایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *