پوست و مو, مو

طرز بافتن بافت آبشاری

به عنوان بزرگ‌ترین طرفداران مدل‌های مو و تکنیک‌‌های بافتن، ما مجبور شدیم یک آموزش ساده مو برای تسلط بر نحوه بافتن، بافت آبشاری ارائه دهیم. این آموزش بافت قدم به قدم است و به راحتی قابل یادگیری است.

ما از آرایشگر، تاتوم وتزل، خواستیم که یک آموزش بافت آبشاری را برای ارتقاء مهارت شما به اشتراک بگذارد (آموزش کامل با یک راهنمای بسیار عالی). این بافت آبشاری با فرهای خود به راحتی بافته می‌شود و با این فرهای بزرگ به شما ظاهر مناسبی می‌دهد، برای یادگیری این بافت آبشاری با ما همراه باشید.

به چه چیزهایی نیاز دارید:

  • نوارهای الاستیک
  • سنجاق مو
  • پودر بافت
  • اسپری مو
  • برس و شانه

bafte-abshari1Asset 149

۱. در صورت تمایل مو اضافه کنید.

ما با احتیاط موها را با کلیپس به ریشه مو وصل می‌کنیم تا حجم موهایمان زیاد شود. این یک راهنمای ساده برای یک بافت آبشاری ضخیم است، بدون این که مو کم بیاورید به خصوص در کناره‌های سر. در صورت نیاز موهای اضافه را برش دهید ما از یک اینچ در هر طرف سر استفاده کردیم.

bafte-abshari1Asset 150

بیشتر بخوانید :قهوه‌ای شکلاتی زیباترین ترند رنگ مو برای پاییز است!

 

۲. قسمت کردن مو

مو را فرق وسط باز کنید و یک طرف آن را در نظر بگیرید (راست یا چپ) و آن را به ۳ قسمت تقسیم کنید.

  اگر موهای نازکی دارید، 10 اشتباهی که ممکن است مرتکب شوید

bafte-abshari1Asset 151

۳. سه قسمت را از بین هم رد کنید.

بالاترین تکه مو را نزدیک به خط‌های موهای خود بیاورید و از وسط آن‌ها عبور دهید.

bafte-abshari1Asset 152

۴. بافت آبشاری خود را ایجاد کنید.

بعد قطعه پایینی را بردارید و به وسط قطعه‌ها بیاورید، و آن را آویزان رها کنید و در همین حین قطعات بالا و پایین خود را برداشته و آنها را ضربدری روی هم قرار دهید.

bafte-abshari1Asset 153

۵. مراحل را تکرار کنید.

این کارها را با تکرار مراحل ۳ و ۴ بارها و بارها انجام دهید تا به طول بافت دلخواه خود برسید. به یاد داشته باشید که یک تکه جدید از مو بالایی را  بگیرید، آن را در وسط قرار دهید و در حالت آبشاری رهایش کنید این جایی است که حالت بافت آبشاری شروع به شکل گرفتن می‌کند.

bafte-abshari1Asset 154

۶. بافت را بالا ببرید.

بافت را با پیچیدن دو قطعه به هم به پایان برسانید. انتهای بافت خود را زیر باقی موهای خود مخفی کنید و دو سنجاق را به شکل × وصل نمایید. این مرحله آخر به شما کمک می‌کند تا بافت خود را محکم در جای خود وصل کنید. کمی پودر بافت را روی سر خود بپاشید و بافت‌ها را از هم جدا کنید تا بافت موی شما ظاهری زنده‌تر داشته باشند.

  رفع تیرگی زانو ، آرنج و قوزک پا

bafte-abshari1Asset 156

بیشتر بخوانید :اگر موهای نازکی دارید، ۱۰ اشتباهی که ممکن است مرتکب شوید

 

۷. بافت آبشاری را در جای خود تنظیم کنید.

در آخر، آخر بافت موهای خود را با اسپری موی مورد علاقه خودتان ثابت نگه‌ دارید. می‌توانید قسمت دیگر را هم (راست یا چپ) ادامه دهید یا به یک طرف اکتفا کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *