اخبار مد

ترند طراحی کیف‌ در بهار و تابستان ۲۰۲۲

طرح کیف‌ها از نقوش موضوعی کلیدی فصل پیروی می‌کند. کیف‌های ترند ۲۰۲۲ دارای همه نوع مدلی است از آرامش بخشیدن به افراد معمولی گرفته تا فرم‌های شیک و منظم را دارا می‌باشد. عملکرد، همه کاره بودن و طول عمر زیاد، و اکسسوری که این کیف دارا می‌باشد جذابیت پایدار آنها را در بین مصرف‌کنندگان باهوش‌تر و هوشیارتر تضمین می‌کند. ترندستاپ به خوانندگان فشن‌یونید نگاهی می‌اندازد و ترند طراحی کیف‌های مردانه آن‌ها که در باند بهار و تابستان ۲۰۲۲ در حال ظهور است تماشا می‌کند.

کیف های ترند 2022

کیف های ترند ۲۰۲۲ مرد آشفته

فاکتور راحتی که در لباس‌های فصلی دیده می‌شود‌، در کیف‌ها نفوذ پیدا می‌کند، زیرا کتانی‌ها و کیف‌های مجلسی با یک طرح جدید شل و‌ ول تولید می‌شوند. فرم‌های بدون ساختار روی هم جمع می‌شوند و اجازه می‌دهند مانند کلاچ حمل شوند و سبک‌هایی برای نوازش ایجاد می‌کنند. تناسبات وسیع و بزرگ با چرم‌، انعطاف‌پذیر و کفش‌های لمسی برای نرمی نهایی ارائه می‌شود.

کیف های ترند 2022

کیف های ترند ۲۰۲۲ رسمی جنسیتی-خنثی

کیف‌های رسمی که به صورت جمع و جور کوچک شده‌اند، دارای کدهای طراحی زنانه برای رویکرد بدون جنسیت هستند. ساختارهای جعبه‌ای با بندهای متقاطع بدن دارای کاربردی بدون دست هستند که با گوشه‌های گرد نرم می‌شوند، بسته‌های فلپ برش‌دار موج‌دار و یک پالت پاستلی که پیچیده‌تر از شیرینی قندی است.

کیف های ترند 2022

 

بیشتر بخوانیم : استایل‌های متنوع با کتان

کیف های ترند ۲۰۲۲ حمل چند‌نفره

کیف‌های دستی با کاربردهای بیشتر با بندهای مختلف، شیوه‌های جدیدی برای پوشیدن و حمل ارائه می‌دهند. دسته‌های بالا، بندهای متقاطع بدن و شانه‌ها در هم آمیخته شده‌اند و تنوع طرح را به حداکثر می‌رسانند. سایه‌ها نیمه ساختار دارند، نرمی آن‌ها با استفاده از پارچه‌های بادوام و چرم‌های محکم و در عین حال با کیفیت عالی کاربردی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.