redirect

چگونه دکوراسیون مزون خود را جذاب جلوه دهیم

دکوراسیون مزون

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”60px” woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1597398868738{padding-right: 20px !important;padding-left: 20px !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

یک مزون عروس زیبا می‌تواند یک نوعروس را ترغیب کند که رویایی که برای مراسم عروسی خود در سر دارد تنها با خرید از این مزون محقق خواهد شد. اگر چه مزون عروس باید حاوی مقادیر زیادی اجناس و لباس‌های مربوط به عروس و مراسم عروسی باشد تا با سلایق، سبک‌ها و سایزهای مورد نظر نوعروسان مختلف هماهنگی داشته باشد، اما دکوراسیون مزون نیز باید طوری طراحی شود که توجه افرادی که در داخل خیابان هستند را نیز به خود جلب کند؛ به طوری که دل‌شان بخواهد وارد مزون شده و لباس عروس‌های موجود در آن را  امتحان کنند. از این رو ترکیب کردن رنگ‌های ملایم و روشن، استفاده از طرح‌های مدرن و آرامش‌بخش کردن فضای داخلی مزون باعث خواهد شد که نوعروسان و همراهان آن‌ها از حضور در مزون شما احساس خوبی داشته باشند و بسیار راحت‌تر لباس مورد نظرشان را پسندیده و از شما خرید کنند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1597398868738{padding-right: 20px !important;padding-left: 20px !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

دیوارها و سقف را با استفاده از رنگ‌های ملایم و آرامش دهنده رنگ آمیزی کنید

رنگ ملایم و روشن مانند کرمی یا قهوه‌ای روشن باعث می‌شوند که لباس‌های داخل مزون جلوه‌ی بیشتری داشته باشند. اگر می‌خواهید از کاغذ دیواری استفاده کنید بهتر است از طرح‌های گلدار تک رنگ استفاده کنید مانند گل‌های سفید روی یک زمینه‌ی کرم رنگ.

  چگونه یک مزون شیک طراحی کنیم

از پرده‌های بلند در پنجره‌ها استفاده کنید

بهتر است پنجره‌های رو به بیرون را بلوکه نکنید تا مشتریان بتوانند نمای بیرون از پنجره را ببینند. برای رنگ پرده‌های مزون نیز یک رنگ روشن ساده که چشم نواز است استفاده کنید. از همین رنگ نیز برای پرده اتاق‌های پرو استفاده کنید.

در مزون خود از لوسترهای زیبا یا لامپ‌های جذاب استفاده کنید

لوسترها و لامپ‌های زیبا را می‌توانید از سقف آویزان کنید یا آن‌ها را روی دیوار نصب کنید تا نور لازم برای مزون خود را فراهم کنید. در نمایشگاه اصلی خود که ممکن است همراهان نوعروس در آن‌جا بنشینند، از لامپ‌های رومیزی استفاده کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1597398868738{padding-right: 20px !important;padding-left: 20px !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column][vc_single_image image=”13139″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1597347306365{background-image: url(https://shikupik.com/wp-content/uploads/2020/08/Baner.png?id=9458) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column width=”1/6″ offset=”vc_hidden-sm vc_hidden-xs” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_sticky_column=”false” parallax_scroll=”no” mobile_reset_margin=”no” tablet_reset_margin=”no”][/vc_column][vc_column width=”2/6″ offset=”vc_hidden-sm vc_hidden-xs” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_sticky_column=”false” parallax_scroll=”no” mobile_reset_margin=”no” tablet_reset_margin=”no”][vc_btn title=”استایل شناسی” style=”gradient-custom” gradient_custom_color_1=”#00285c” gradient_custom_color_2=”#00285c” size=”sm” align=”center” css_animation=”bounceIn” link=”url:https%3A%2F%2Fshikupik.com%2F%25d8%25a7%25d8%25b3%25d8%25aa%25d8%25a7%25db%258c%25d9%2584-%25d8%25b4%25d9%2586%25d8%25a7%25d8%25b3%25db%258c%2F||target:%20_blank|” css=”.vc_custom_1597348412169{padding-top: 20px !important;}”][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][/vc_column][vc_column width=”3/6″ offset=”vc_hidden-sm vc_hidden-xs” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_sticky_column=”false” parallax_scroll=”no” mobile_reset_margin=”no” tablet_reset_margin=”no”][vc_column_text text_larger=”no”]

در صفحه ی استایل شناسی ما

در مورد استایل های مهم بیشتر ببینید

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1597347306365{background-image: url(https://shikupik.com/wp-content/uploads/2020/08/Baner.png?id=9458) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column offset=”vc_hidden-lg vc_hidden-md” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_sticky_column=”false” parallax_scroll=”no” mobile_reset_margin=”no” tablet_reset_margin=”no”][vc_column_text text_larger=”no”]

  قوانین عضویت در پلتفرم شیک و پیک

در صفحه ی استایل شناسی ما

در مورد استایل های مهم بیشتر ببینید

[/vc_column_text][vc_btn title=”استایل شناسی” style=”gradient-custom” gradient_custom_color_1=”#00285c” gradient_custom_color_2=”#00285c” size=”sm” align=”center” css_animation=”bounceIn” link=”url:https%3A%2F%2Fshikupik.com%2F%25d8%25a7%25d8%25b3%25d8%25aa%25d8%25a7%25db%258c%25d9%2584-%25d8%25b4%25d9%2586%25d8%25a7%25d8%25b3%25db%258c%2F||target:%20_blank|”][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

از آینه‌‌های تمام قد با تزیینات طلایی یا قاب‌های چوبی استفاده کنید

تعدادی آینه‌ی بزرگ دارای تزئینات طلایی یا با قاب‌های چوبی را در فضاهای باز روی دیوارها نصب کنید تا عروس و همراهان او  بتوانند نمای کاملی از لباس عروسی که به تن کرده است داشته باشند. در صورت امکان در گوشه‌های مزون نیز آینه نصب کنید تا عروس بتواند از چند نما لباس عروس خود را بررسی کند.

فضاهای خالی موجود در دیوارها را با قفسه‌های شیشه‌ای پر کنید

در فضاهایی از دیوارها که خالی است می‌توانید تعدادی قفسه‌ی شیشه‌ای قرار داده و اجناسی مانند تاج عروس، روبند یا جوراب کشی روی آن‌ها بگذارید یا تصاویری زیبا از عروس‌های قبلی که از شما خرید کرده‌اند و حتی طرح‌های زیبایی از طراحان لباس عروس را روی دیوار نصب کنید. از قرار دادن وسایل شخصی روی دیوار خودداری کنید تا مزون شما حرفه‌ای و درجه یک به نظر برسد.

تعدادی صندلی یا کاناپه‌ی نرم و راحت را نزدیک اتاق‌های پرو قرار دهید

با قرار دادن تعدادی صندلی یا مبل راحتی در نزدیکی اتاق‌های پرو به مشتریان اجازه خواهید داد که در صورت خستگی یا در شرایط انتظار استراحت کنند. هم‌چنین بهتر است میزهای کوچکی را در این محل یا محل صندوق مزون قرار دهید. روی این میزها رومیزی‌هایی بکشید که با رنگ پرده‌ها و دیوارها تضاد مناسبی داشته باشد.

  صفر تا صد راه اندازی مزون لباس عروس

از تابلوها یا نقش‌های ابریشمی یا گلدار در تمامی فضاهای مزون عروس خود استفاده کنید

می‌توانید تابلوهایی شبیه تابلوهای اصیل هنرمندان و تصاویر گلدار را در فضاهای مختلف مزون و روی میزها و دیگر جاها قرار دهید. استفاده از گل و گلدان‌های زیبا در محیط مزون می‌تواند جو آرام بخشی به فضای آن ببخشد. در ضمن می‌توانید از گل‌ها و گلدان‌های با رنگ روشن استفاده کنید تا با ملایمت رنگ دیوارها و پرده‌ها هماهنگی داشته باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1597398868738{padding-right: 20px !important;padding-left: 20px !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column][vc_single_image image=”13140″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

لباس عروس‌های جدید و قشنگ خود را در معرض دید قرار دهید

بهتر است آن دسته از لباس عروس‌های جدید و زیبایی که نوعروس‌ها از دیدن آن‌ها شگفت زده می‌شوند را در نمایشگاه مرکزی و در وسط سالن مزون در معرض دید قرار دهید به طوری که مشتریان از پنجره‌ی رو به خیابان و از بیرون مغازه نیز بتوانند آن‌ها را ببینند. استفاده از مانکن‌های چوبی و پلاستیکی می‌تواند احساس گرمی را به لباس عروس ببخشند در صورتی که استفاده از مانکن‌های فلزی ظاهری مدرنی را به لباس عروس خواهد داد. ترتیب این تزئینات را هر چند وقت یکبار عوض کنید تا طراحی مزون شما دچار یکنواختی و کسل کنندگی نشود.

نکته

اگر بودجه‌ی شما اجازه داد می‌توانید از پرده‌های مختلف و متنوعی در هر فصل از سال استفاده کنید تا حس شادابی در مزون شما از بین نرود.

  قوانین فروش درپلتفرم شیک و پیک

هشدار

مهم نیست که چقدر پول برای دکوراسیون مزون خود هزینه می‌کنید، زیرا اگر مزون شما تمیز نگهداری نشود و طبق مد روز نباشد، این موضوع به شما کمکی نخواهد کرد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1603315891406{background-image: url(https://shikupik.com/wp-content/uploads/2020/08/Baner.png?id=9458) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: contain !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column width=”1/6″ offset=”vc_hidden-sm vc_hidden-xs” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_sticky_column=”false” parallax_scroll=”no” mobile_reset_margin=”no” tablet_reset_margin=”no”][/vc_column][vc_column width=”2/6″ offset=”vc_hidden-sm vc_hidden-xs” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_sticky_column=”false” parallax_scroll=”no” mobile_reset_margin=”no” tablet_reset_margin=”no”][vc_btn title=”زیبایی پوست” style=”gradient-custom” gradient_custom_color_1=”#00285c” gradient_custom_color_2=”#00285c” size=”sm” align=”center” css_animation=”bounceIn” link=”url:https%3A%2F%2Fshikupik.com%2Fskin%2F|target:_blank” css=”.vc_custom_1602781157922{padding-top: 20px !important;}”][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][/vc_column][vc_column width=”3/6″ offset=”vc_hidden-sm vc_hidden-xs” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_sticky_column=”false” parallax_scroll=”no” mobile_reset_margin=”no” tablet_reset_margin=”no”][vc_column_text text_larger=”no”]

به صفحه ی مقالات پوست و مطالب مربوط به

 رسیدگی و زیبایی های پوست هم سری بزنید

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1597347306365{background-image: url(https://shikupik.com/wp-content/uploads/2020/08/Baner.png?id=9458) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column offset=”vc_hidden-lg vc_hidden-md” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_sticky_column=”false” parallax_scroll=”no” mobile_reset_margin=”no” tablet_reset_margin=”no”][vc_column_text text_larger=”no”]

 مقالات پوست و زیبایی های پوست

[/vc_column_text][vc_btn title=”زیبایی پوست” style=”gradient-custom” gradient_custom_color_1=”#00285c” gradient_custom_color_2=”#00285c” size=”sm” align=”center” css_animation=”bounceIn” link=”url:https%3A%2F%2Fshikupik.com%2Fskin%2F|target:_blank” css=”.vc_custom_1602781157922{padding-top: 20px !important;}”][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]منبع سایت ایرانگان[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *