استایل خانم‌ها, لباس زنانه, مد و استایل

پارچه های طرح دار زیبا برای هوای سرد

پارچه طرح دار مخمل برای زمستان
پارچه های طرح دار زیبا برای هوای سرد

 

هوا رو به سردی است و چاره ای جز انتخاب لباس‌های گرم و مناسب فصل سرد نداریم ولی هنوز می توانیم لباس‌های رنگی و زیبا به تن کنیم، با اندکی تفاوت در طرح ها و رنگ های پارچه هایی که انتخاب می کنیم می توانیم لباس‌های پاییزی و زمستانه زیباتری بپوشیم.

در صورتیکه میخواهید برای فصل سرد سال، لباس های جدید و زیبا بخرید یا پارچه ای بخرید و لباس بدوزید بهتر است طرح های مناسب فصول سرد را بشناسید. با ما همراه باشید تا بهترین طرح های مناسب با فصل سرد را به شما معرفی کنیم.

اگر پارچه هایی که لمس می کنید کمی حالت گره دار داشتند، برای پاییز و زمستان مناسبند. زیرا تار و پود این پارچه ها زیاد به هم فشرده نیست و منافذی که در بین آن ها وجود دارد مانند عایق عمل می کند. مرغوب ترین نوع این پارچه ها معمولا پشمی هستند و برای مانتوها و کت های پاییزی و زمستانی گزینه های مناسبی هستند.

پارچه خزی

امروزه کاربرد پارچه های خز در دوخت پالتو و مانتو و خیاطی بسیار باب شده و در لباس های زمستانی بسیار دیده می شود و با انتخاب رنگ و طرح مناسب می توانید لباس زمستانی شیک و طبق مد داشته باشید.

  تحلیل خاص ترین استایل امیر آقایی

طرح پوست حیوانات

طرح پوست حیوانات یکی از طرح هایی است که در فصل های پاییز و زمستان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اگر می خواهید لباسی با طرحی از رنگ های تیره یا خنثی بپوشید، این طرح گزینه خوبی خواهد بود. طرح پوست حیوانات معمولا حالت مجلل تری نسبت به طرح های دیگر دارد و جذابیت بیشتری به شما می بخشد.

این طرح ها می تواند شامل پوست پلنگی یا پوست ماری و … باشد.

طرح هایی چون پلنگی درست به لباس‌ هایی که پشمی و ضخیم باشند می ‌آید. شاید بگویید این طرح ها را در لباس‌ های دیگری هم دیده اید ولی صادقانه بگویم که این مدل لباس‌ ها بیشتر از آنچه فکرش را بکنید با فصل زمستان هم خوانی دارند. همین نقش‌ ها در لباس‌های ساده و نازک در فصول گرم می‌توانند تداعی‌ کننده یک تیپ جلف و ناهماهنگ باشند ولی در زمستان یک تیپ موقرانه به شما عرضه می کند

طرح های پوستی مناسب ترین طرح برای لباس های پاییزی و زمستانی است

مخمل

پارچه مخمل از پرکاربردترین پارچه های زمستانی است که هر فرد با هر سلیقه ای می تواند لباس مورد نظر خود را با این پارچه داشته باشد. در زمستان بهتر است از پارچه های مخمل طرح دار تیره استفاده کنید.

  تسلط بر هنر استایل گرانچ
پارچه طرح دار مخمل برای زمستان

پارچه مخمل از پرکاربردترین پارچه های زمستانی است

لباس های شطرنجی 

طرح های شطرنجی (چهارخانه) هیچوقت محبوبیت خود را از دست نمی دهند. در پاییز و زمستان می توانید یا یک قسمت از لباس ها را در طرح چهارخانه انتخاب کنید مثلا دامن یا کت شطرنجی و یا این که یکدست شوید و یک پیراهن سر تا پا چهارخانه بپوشید. رنگ لباسى که با طرح چهارخانه تان ست مى کنید بهتر است تک رنگ باشد. رنگ های قهوه اى، خاکستری، قرمز و سبز و سورمه ای و مشکی بهترین رنگ های مناسب فصل سرد سال هستند.

در پاییز و زمستان می توانید یا یک قسمت از لباس ها را در طرح چهارخانه انتخاب کنید

 

منبع: سایت beytoote

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *