استایل آقایان, لباس مردانه, مد و استایل

۱۰ پیشنهاد فوق العاده پیراهن برای آقایان با رنگ پوست سبزه و گندمی

رنگ پیراهن مردانه برای پوست سبزه | همه‌ی ما زمانی که می‌خواهیم لباسی را انتخاب کنیم به اولین نکته‌ای که توجه می‌کنیم این است که رنگ لباس به رنگ پوست و بدنمان بیاید.

اکثر ما هنگام انتخاب لباس، آن را پوشیده و جلوی آینه، خود نگاه می‌کنیم؛ بیشترین توجه‌مان این است که رنگ پیراهن با رنگ پوست‌مان متناسب باشد. انتخاب رنگ لباس، برای هر فرد باید بر اساس رنگ پوست صورت پذیرد.

اکنون در این مقاله می‌خواهیم همه‌ی مطالب را درباره‌ی پیراهن مردانه متناسب با رنگ پوست سبزه بگوییم. افرادی که رنگ پوست سبزه یا گندمی دارند، انتخاب رنگ پبراهن مردانه برایشان کمی دشوار است، اما ما در این مقاله به تمام نکات قابل توجه برای انتخاب بهترین رنگ پیراهن مردانه اشاره خواهیم کرد.

رنگ پوست را چگونه تشخیص دهیم؟

اگر می‌خواهید رنگ پوست دقیق خود را بیابید بهتر است به ساعد خود نگاهی بیاندازید، آن وقت متوجه خواهید شد که شما جزء کدام دسته از افراد با رنگ پوست تیره، رنگ پوست گندمی یا رنگ پوست سبزه هستید. نکته قابل توجه اینکه اگر رنگ پوست شما در معرض نور آفتاب برنزه می‌شوید پس در نتیجه رنگ پوست شما متوسط است. اگر هم در معرض نور آفتاب بدون سوزش برنزه می‌شوید و شامل سایه‌های مختلف قهوه‌ای با ته رنگ زرد یا قرمز است پس شما دارای پوستی تیره هستید.

  5 راهکار طلایی که هر خانمی برای خرید مانتو عید باید بداند

پیراهن مناسب رنگ پوست سبزه و رنگ پوست گندمی

اگر رنگ پوست شما سبزه و گندمی است شما بسیار خوش شانس هستید زیرا رنگ‌های مختلف هماهنگی مطلوبی با پوست شما خواهند داشت. ما در این مقاله کمک می‌کنیم بهترین رنگ پیراهن مردانه را برای خود انتخاب کنید.

همانطور که می‌دانید در تنالینه پوست‌های گندمی و سبزه بهترین انتخاب رنگ، رنگ‌های گرم است. رنگ‌های گرم شامل: نارنجی، قهوه‌ای، زرشکی، برنزه، خاکی، زرد، سبز، خاکستی، آبی و قرمز برای این نوع رنگ پوست مناسب است. حتی رنگ‌های کرم، مشکی و آبی سورمه‌ای نیز مناسب است. حتی رنگ‌های مناسب فصل‌های گرم سال مانند رنگ‌های پاستیلی نیز بر روی پوست شما بسیار زیبا خواهد بود.

 

 

برای آقایان با رنگ پوست سبزه و گندمی پیراهن با رنگ‌های نارنجی، مشکی، سفید، خرمایی و حتی صورتی جذابیت آنها را دو چندان کرده و این رنگ پیراهن‌ها بسیار محبوب و پرفروش است. در ادامه به استایلی شیک با رنگ‌ پیراهن‌های گفته شده با شلوار کتان خواهیم پرداخت. با مطالعه مقاله ۸ رنگ شلواری که هر مردی باید در کمد لباس اش داشته باشد! می‌توانید رنگ شلوار پرکاربرد را تشخیص دهید و در زمان و پول خود صرفه جویی کنید.

برای رنگ پوست سبزه و گندمی بهترین رنگ پیراهن مردانه، سفید است. پیراهن سفید علاوه استایلی رسمی و شیک و جذاب استایلی کژوال و روزمره نیز است. علاوه بر نکته‌های گفته شده پیراهن رنگ سفید بسیار محبوب در بین آقایان مسن و جوان است.

  ۲۳ مدل مو از بهترین مدل‌های موی کوییف برای مردان

 

رنگ های محبوب

یکی دیگر از رنگ‌های محبوب و پرفروش، پیراهن‌هایی به رنگ مشکی است. در گذشته رنگ مشکی فقط برای م.قعیت‌های عزا‌ها و غم استفاده می‌شد اما امروزه اینطور نیست، بلکه پیراهن‌های رنگ مشکی بسیار محبوب در بین خانم‌ها و آقایان است. پیراهن مشکی نیز علاوه رسمی بودن، برای استایل‌های روزمره و کژوال نیز بسیار کاربردی است. ما در این مقاله ۹ تکنیک فوق العاده برای ست کردن پیراهن مردانه مجلسی تمامی نکات لازم درباره‌ی داشتن یک استایل مجلسی و شیک را پرداخته‌ایم.

اگر انتخاب شما رنگ پاستیلی و صورتی است، بیار انتخاب زیبایست. رنگ صورتی عموما مناسب فصل‎‌های گرم سال مانند: بهار و تابستان مناسب است. این رنگ بسته به سلیقه‌ی شماست هیچ محدودیت سنی نیز ندارد.

برای فصل‌های سرد سال عموما رنگ‌های انتخابی ما نیز گرم می‌شوند به دلیل رنگ پیراهن کرم و خرمایی اکثرا رنگ‌هایی است که مناسب این فصل‌های سال است.

نکته قابل توجه دیگر اینکه اگر پیراهن نارنجی مورد انتخاب شماست، بهتر است آن را با کرم ست کنید که جذابیت آن را دوچندان کند. انتخاب بهترین پیراهن مردانه موضوعی مهم است که ما در مقاله معرفی انواع پیراهن مردانه و آموزش ست کردن آن برای هر موقعیت به طور کامل به آن پرداخته‌ایم.

  پیشنهادات جذاب‌ترین استایل با صندل و کفش عروسکی

نکته‌‌ی دیگر اینکه آقایان با رنگ پوست سبزه و رنگ پوست گندمی، اگر مایل هستید که پیراهن‌هایی به رنگ کرم، مشکی، خاکی، بژ و سفید بپوشید، این پیراهن‌ها را با دیگر اجزای استایلتان یک دست و تک رنگ نپوشید.

 

 

بهترین رنگ پیراهن مردانه

همه‌ی ما به دنبال استایلی شیک و جذاب هستیم. ما در این مقاله به شما کمک می‌کنیم بهترین انتخاب را داشته باشید تا استایلی بهتر و زیباتر به ارمغان بیاید.

اگر شما جزء افرادی هستید با رنگ پوست تیره، شما به راحتی می‌توانید بهترین استفاده و انتخاب را داشته باشید، از رنگ‌های مختلف از صورتی داغ تا زرد قناری بیشترین شما می‌توانید بهترین استفاده را ازآن ببرید. برای رنگ‌های پوست تیره باید کمی خودداری کرد از پوشیدن رنگ‌های خیلی تیره مثل قهوه تیره یا حتی مشکی. شما می‌توانید اکثر رنگ‌ها و طیف‌های مختلف آنها را بپوشید.

پیشنهاد نویسنده : پیراهن راه راه را با چه شلوار و لباسی ست کنیم؟

 

 

بهترین رنگ پیراهن مردانه برای پوست روشن

اگر شما پوست روشن و یا رنگ پریده‌ای دارید بهتر است از رنگ‌هایی انتخاب کنید که با رنگ پوست شما تضاد داشته باشد. رنگ‌های خاکستری،  قهوه‌ای، سرمه‌ای و سبزه زیتونی استفاده کنید زیرا که به اصطلاح رنگی به رنگ پوست شما می‌دهد. این نوع رنگ‌های گفته شده می‌تواند به زیبایی با رنگ پوست شما تضاد ایجاد کند و شما را پر جنب و جوش نشان دهتد.

  دکمه سردست و انواع آن

یکی از رنگ‌هایی که هم برای پوست تیره و هم سبزه و گندمی مناسب است، رنگ زرد متمایل به لیمویی است. این رنگ پیراهن برای افراد با این رنگ پوست بسیار عالی است. درعین شیکی باعث جذابیت دوچندان آقایان نیز می‌شود. در کل لباس‌های زرد اکثرا مناسب فصل‌های گرم سال است و اینکه ترکیب پیراهن زرد و شلوار مشکی فوق‌العاده می‌شود زیرا که روشنی متعادلی در استایل شما به وجود می‌آورد. همچنین می‌توانید ترکیب رنگ زرد را با خاکستری و سفید بپوشید و لذت ببرید.

 

 

رنگ پیراهن سورمه‌ای با تمامی پوست‌ها شگفت انگیز است. این رنگ به عنواع یکی از رنگ‌های تیره ظاهر فوق‌العاده‌ای را در استایل شما به وجود می‌آورد. رنگ سورمه‌ای در کنار تمامی رنگ‌ها ترکیب زیبایی دارد اما توصیه ما به شما این است که پیرهن رنگ سورمه‌ای را بهتر است رنگ مشکی ترکیب نکنید. ترکیب رنگ سفید و رنگ‌های روشن با سورمه‌ای عالی بنظر می‌رسند.

 

 

نوسنده: بهاره

چه رنگ پیراهنی برای آقایان ا پوست سبزه مناسب است؟

در کل رنگ‌های مختلفی هماهنگی مطلوبی با رنگ پوست سبزه دارند. اما پیراهن‌هایی با رنگ سورمه‌ای، مشکی، زرد مایل به لیمویی برای پوست سبزه عالی بنظر می‌رسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *