استایل خانم‌ها, استایل شناسی, راهنمای خرید زنانه, مد و استایل

۷ مُدل از مُد‌های بدون جنسیت که در کمد لباس خود نیازدارید:

از آندروژنی تا ظهور انواع مد بدون جنسیت، ما راه زیادی را پیموده‌ایم. از آن‌جاکه سیالیت جنسیتی در مُد آزادی بیان خود را از طریق پوشیدن لباس به ارمغان می‌آورد، ترکیب جنبه‌های اجتماعی، فرهنگی آن چیزی که “مردانه و زنانه” تلقی می‌شود، افزودن مُدل‌‌های بدون جنسیت می‌تواند ایده خوبی برای قراردادن آن‌ها در کمد لباس شما باشد.

مد بدون جنسیت (مد جنسیتی خنثی) چیست؟

جنسیت هیچ محدودیتی در نحوه لباس پوشیدن ما ندارد. مد بدون جنسیت به فرد اجازه می‌دهد بدون درنظر گرفتن جنسیت، از لباس خاصی استفاده ‌کند. مفهوم مردانگی و زنانگی با اشکال و شباهت‌های خاصی همراه بوده است که ما را با آنچه که هستیم متفاوت می‌کند.

مُد دودویی که لباس‌های مردانه و زنانه را دو اصطلاح کاملاً متفاوت معرفی کرده است و نحوه درک ما از آن، مد بدون جنسیت مرز بین آنچه مردانه یا زنانه است را با سَبک‌هایی که به آنها کمک می‌کند بیشتر بیان کنند، صرف نظر از اینکه لباس مردانه یا لباس زنانه باشد، از بین می برد.

در حالی که صنعت خرده‌فروشی مُد همه‌گیر شده بود، مارک‌هایی مانند تِلفا به دلیل مُد بی‌دردسر و راحت یعنی ساخت محصول بدون درنظر گرفتن جنسیت، بسیار درخشان شدند.

اگر فکر می‌کنید، طراحی برای بیش از ۷۶ جنسیت (که یک واقعیت است) کار آسانی است، اما مثل یک ماموریت غیرممکن است. در حالی که  بیان احساس شما در آن روز بدون در نظر گرفتن جنسیت و با هر لباسی که انتخاب کرده‌اید، کار را بسیار ساده می‌کند!

  چگونه با مانتوی گلدار ست خاص داشته باشیم ؟

انتخاب لباس از مد بدون جنسیت زمانی که کمد لباس‌های خود را مرتب می‌کنید باعث می‌شود متوجه آن شوید که لباس‌های بسیار راحتی دارید که باعث می‌شوند روحیه خود را بهتر بیان کنید.

۷ مدل مد بدون جنسیت که می‌توانید به کمد لباس خود اضافه کنید.

۱. مجموعه راه‌راه صورتی

ست‌های راه‌راه صورتی دی‌ان‌ای دی‌یکی از زیباترین لباس‌هایی است که برای تابستان‌های بهاری انتخاب می‌شود. ساختار و تناسب زیاد آن باعث می‌شود برای همه اشکال و اندازه‌ها پوشیدنی باشد. رنگ‌های ملایم‌تری از رنگ صورتی با جزئیات نواری وجود دارد که مورد استقبال همگان قرار گرفته است. ۱۰۰٪ پنبه است، برای همه لحظه‌ها مناسب است.

مد بدون جنسیت

۲. سویی‌شرت فالکن کرونک

از زمان شیوع بیماری همه‌گیر‌، این پیراهن و شلوار ثابت بوده است. این مجموعه بسیار مناسب برای مردان و زنان می‌باشد، مناسب برای کارهای خانه و استراحت با شریک زندگی شما می‌باشد. علاوه بر این، این مجموعه قابل بازیافت می‌باشد و بسیار مناسب است.

مد بدون جنسیت

۳. لباس شبآهنگی پانگیا

هیچ رنگی جنسیت را مشخص نمی‌کند. زمان آن رسیده است که رنگ‌های متنوعی را برای کمد لباس انتخاب کنیم تا روحیه شما تقویت شود و همان رنگ‌ها نشان‌دهنده روحیه شما در شرایط فعلی‌تان می‌باشد. پانگیا از بهترین مارک‌های فروش لباس‌های پاستلی شناخته می‌شود، رنگ‌های چشمگیری که فقط برای پایداری کار ‌می‌کند.

  جلیقه مردانه را چگونه ست کنیم؟

مد بدون جنسیت

۴. جلیقه چهارخانه آلو کیرین فینچ

این جلیقه ساخته شده در ایتالیا، بدون ساختار، ۱۰۰٪ پشم، و بند پشتی قابل‌‌تنظیم آن باعث می‌شود تا برای همه جنسیت‌ها مناسب‌ باشد. کیرین فینچ بر پایداری، مد بدون جنسیت تمرکز می‌کند، چیزی که بسیار ضروری است، و با هدف نگه داشتن جامعه ال‌جی‌بی‌تی و توانمندسازی زنان عمل می‌کند.

مد بدون جنسیت

 

بیشتر بخوانیم : بانوان مشهور دنیا با کت و شلوار مردانه

۵. زیرپوش رسمی دوست‌داران ربراند

این زیرپوش ۱۰۰% پنبه‌ای و سفارشی ربراند است که با دست دوخته شده است، و بدون توجه به محدودیت جنسی می‌باشد، در ابتدا برای فیلم سی‌آر‌اس‌اِچ‌دی املی‌کان طراحی شده بود، بسیار انعطاف‌پذیر است و در اندازه و شکل‌های مختلف است.

مد بدون جنسیت

۶. کت و شلوار هنرمند یاک‌فان

یانک‌فان به خاطر مُدل هنری سرگرم‌کننده خشخاش معروف است. اگر رنگ‌های خنثی شما را خسته می‌کند و به دنبال مُدل معمولی و جذاب هستید، این برند همان کاری را می‌کند که به دنبال آن هستید. این کت با شلوار خود که دارای چاپ سرگرم کننده و می‌باشد، سبک استایل شخصی شما را درجه یک می‌کند.

۷. کت جعبه‌ای سراسر جهان

خشخاش، جنس‌مناسب، و سایزبزرگ! این کت‌ها چیز خوبی برای سرمایه‌گذاری است. از ۱۰۰٪ پنبه ارگانیک ساخته شده، سبک و نرم است. این کت‌ها یکی از موارد ضروری در کمد شما هستند.

  ست کردن با دامن های بلند

نالوزیدان(طراح) می‌گوید: “وقتی به نام تجاری مانند لوییس فکر می‌کنم که همه چیز در آن درباره شلوار جین است، برنامه من هم این است که تناسب و سایزهای مناسب خود را متوقف کنم و استایلم را بدون توجه به این که مردانه یا زنانه است انتخاب کنم و آن را تقویت کنم.” لباس یازی

نتیجه‌گیری

مد بسیار فراتر از کلیشه‌های فرهنگی است. این حوزه خلاقیت و غیرمعمول است، تعیین حدودی در نحوه لباس پوشیدن ما کاملاً بی‌اهمیت است با ترندهای مد فعلی و آنچه که ما در آینده شاهد آن هستیم. هنگامی که مارک‌هایی مانند اچ‌اند‌ام در سال ۲۰۱۷ یونی را به عنوان یک مجموعه مد بدون جنسیت معرفی کردند، مدجنسیتی راه طولانی در پیش داشت اما همیشه این پتانسیل وجود دارد که بازار به اشباع خود برسد، که امروزه توسط جن‌زِس بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد. از آنجا که سیالیت جنسیتی بیانگر مد آینده است، این مُدل مد بدون جنسیت خنثی می‌توانند در کمد شما ضروری باشد که کمد شما را برای مدت طولانی‌تری روی مد روز نگه می‌دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *