استایل خانم‌ها, انواع استایل زنانه, مد و استایل

۹ ایده برای داشتن استایل گرانج زیبا در سال ۲۰۲۱!

ایده هایی برای داشتن استایل گرانج | با توجه به اینکه همه عاشق مد دهه ۹۰ هستند، از اینکه لباس‌های گرانج دهه ۹۰ نیز بازگشته است، شگفت‌زده می‌شوند. دختران در سراسر دنیا عاشق روش‌های قدیمی هستند و حتی برخی از آن‌ها جایگزین روش‌های سریع فعلی می‌شوند. لباس‌های زیبایی از دامن طرح دار ایده پردازی می‌کنند، شلوار جین پاره‌شده این سبک هم در خیابان‌ها و هم در مجالس وجود دارد.

کنجکاوید در مورد این که چطور این مد قدیمی را جا بیندازد؟ خب، من چند ایده لباس خاکستری سرد برای کمک به شما جمع آوری کرده‌ام.

گرانچ از نظر زیبایی شناختی چیست؟

مد گرانچ در دهه ۱۹۸۰ شروع شد اما در دهه ۱۹۹۰ واقعا محبوب شد. این سبک با موسیقی گرانچ که وسعت بیشتری می‌یابد پشتیبانی می‌شد. زمانی که جوانان شروع به تقلید از ظاهر می‌کنند، به سرعت به یک روند مد تبدیل می‌شود. زیبایی‌شناسی ترکیبی از پانک راک و هوی متال راک مانند کورت کوبین است. در دهه ۹۰ مد تغییر کرد و بسیاری از دختران شروع به پوشیدن لباس‌های دست‌دوم تری کردند و آن‌ها را زیبا کردند.

  همه چیز در مورد ست کردن کت مشکی مردانه + پیشنهاد خرید

استایل گرانج در مورد آزاد بودن است، جوان با نگاهی خشن به اطراف. این سبک به عنوان یک بیانیه شورشی از مد آغاز شد اما به سرعت جریان اصلی و حتی در محافل و مجالس شد. به همین دلیل، ظاهر معروف، طرح اصلی، طرح‌های بیش از حد بزرگ، پیراهن‌های فلانل، چکمه‌های کوچک، شلوارهای با پایه‌های پهن به زودی در همه جا دیده می‌شد.

مد گرانچ

مد گرانچ امروزه به طور واقعی بازگشته است، اما همان طور که انتظار می‌رود نسخه‌های جدیدتری دارد. با تکامل مد، ژانرهای فرعی زیادی از مد گرانج وجود دارند. این کار به شما این امکان را می‌دهد که یک سبک را با استعداد شخصی خود امتحان کنید.

ایده هایی برای داشتن استایل گرانج

۱. سبک‌های گرانچ ۸۰ s

منشا سبک گرانج از اواخر دهه ۸۰ است و سپس در دهه ۹۰ محبوب‌تر می‌شود. در آن زمان این سبک، عناصر بسیار زیادی از پانک با یک جایگزین عجیب و غریب برای یک ظاهر فریبنده دارد. به یک تاپ محصول، شلوار، نوارهای رنگی، تی‌شرت نواری، و ژاکت‌های چرمی فکر کنید.

۲. ایده‌های دهه ۹۰  گرانچ

دهه ۹۰ واقعا برای مد گرانج و بازگشت این روند محبوب خوب بود. اگر می‌خواهید ظاهر هنری سرکش را تجربه کنید. اگر شما آماده پذیرفتن سبک نامنظم، شلوار جین پاره‌شده، زنجیر، کت و شلوار جین و بند شلوار هستید، می‌توانید با موهای درهم ریخته نیز این ظاهر را کامل کنید.

شلوارهای رنگارنگ

  چگونه در دانشگاه استایلی شیک داشته باشیم ؟

کراپ تاپ

۳. زیبایی گرانج نرم

این یکی از محبوب‌ترین آن‌ها برای نسل جوان بوده‌است. رنگ‌های پاستلی، گل سرخ، صورتی و شلوار های تنگ یک اجبار هستند. تاثیرگذاران مدرن عاشق ظاهر زیبایی‌شناختی نرم گرانج هستند. این یک نگاه به دنبال هر کسی است که می‌خواهد بدون تغییر کامل کمد لباس، لباس گرانج به نظر برسد. شما مد روز به نظر خواهید رسید، و زیبایی‌شناسی گرینج را با لباس‌های ساده ترکیب خواهید کرد.

هنگامی که لباس‌های مناسب را با هم مطابقت می‌دهید، زیبایی‌شناسی گرینج می‌تواند بسیار جذاب و آسان باشد. این ظاهر شیرین و زننده است، یک دامن و یا لباس بپوشید و آن را با یک کت و یا یک دامن کوتاه بپوشانید. رنگ‌های مناسب می‌توانند باعث شوند که هر گونه ظاهر نرم‌تر نیز به نظر برسد.

۵. «ایندی گرانج» (Indie grunge)

پوشیدن لباس گرینج ایندی بسیار سرگرم‌کننده است، این یک انتخاب خوب برای پوشیدن در یک جشنواره است. این یک ژانر فرعی دیگر از مد گرانج است. این سبک همان ظاهر سرد و سرکش را به تصویر می‌کشد اما ترکیبی از مراجع موسیقی قدیمی و جایگزین را به نمایش می‌گذارد. برای دستیابی به یک ظاهر ساده و بدون زحمت، شلوارک بدون پوشش، نیمتنه، تی‌شرت‌های گشاد، چکمه‌های خود را در نظر بگیرید.

۶. گرانچ زیبای هیپی

این یک ظاهر راحت است و دقیقا همان چیزی است که به نظر می‌رسد. ترکیبی از سبک گرانج، هیپی یا بوهو. برخی از لباس‌ها شامل گل، دامن طرح دار بلند، چوکر و حلقه بودند. لباس‌های گرانج زیبا یک روح آزاد هستند و با گرانج خوب کار می‌کنند.

بیشتر بخوانیم: استایل بوهمین را بشناسید.

  چگونه در هر سنی شیک پوش باشیم؟

۷. گرانچ وینتج قدیمی

این نوع ترکیب گرینج با دو زیبایی‌شناسی محبوب ظاهر کلاسیک و ظاهر گرینج. ترکیب یک چیز مدرن با یک چیز قدیمی می‌تواند به ایجاد این ظاهر کمک کند.

کفش نقش مهمی در لباس اصلی بازی می‌کند، ظاهر را کامل می‌کند و همه چیز را به هم نزدیک می‌کند. کفش‌های زمخت معمولی معمولا حجیم، بزرگ و تخت هستند. شما می‌توانید پاشنه‌هایتان را کمی استراحت دهید و با کفش های راحتی هایی مثل کانورس و یا ونس، چکمه‌های جنگی، چکمه‌های ساق بلند، صندل‌های تخت و غیره راحت باشید.

منبع سایت inspired-beauty

ترجمه شده توسط تیم شیک و پیک

“این مقاله ترجمه ای از مقاله ی خارجی است و صرفا جهت انتقال اطلاعات و آموزش می باشد.”

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *